איציק אורן

איציק אורן, יו"ר ומייסד רשת שילב - עדות אישית

IMG_4268

מאז 2003 אני מתמודד במחלת הפרקינסון וכחלק מאורח החיים אני עושה בין היתר יוגה פעמיים בשבוע, הולך לחדר כושר פעמיים בשבוע, ולומד ריקודים סלוניים פעמיים בשבוע.

בכל אחת מהפעיליות האלו יש אלמנט של ריפוי עצמי, וכולן תרמו רבות לעובדה שגם אחרי שנים רבות עם פרקינסון אני מתפקד באופן מלא ולמעט "נפילות" מדי פעם, אני מרגיש ונראה בריא וצעיר לגילי.

בעקבות חשש למצב בריאותו של בני גיל, חיפש בננו רן (שמאמין שניתן להתמודד עם מחלות באמצעות ריפוי עצמי ואלטרנטיבי) ונתקל בעדות של חולים במחלות שונות, וביניהן גם מחלת הפרקינסון, שאימון באמצעות צ'י קונג מסוג מסויים הממוקד בריפוי האברים הפנימיים, הביא להם תועלת רבה, עד כדי ריפוי מלא.

 

IMG_6998_croppedעד אז, כמו מרבית האנשים בארץ, לא שמעתי מעודי על צ'י קונג, אך בעקבות עדויות אלו, התנסיתי בכמה שיעורים של צ'י קונג בארץ, והרגשתי שאכן קורה לי משהו שלא הרגשתי בעבר.

לאחר התלבטות, ושיחות עם אנשים שהעידו על השפעת השיטה, החלטתי לנסוע לסדנא (Retreat) של 10 ימים עם המאסטר מינגטונג גו, בסן פרנסיסקו הרחוקה. לשמחתי, גם בני גיל הצטרף אלי והשתתף איתי בסדנא זו.

בסדנא פגשתי לראשונה את מאסטר מינגטונג גו וגיליתי מורה אמיתי, שלימד אותנו שמדובר לא רק בתרגילים ומדיטציות, אלא בתורה מדהימה עמוקה והוליסטית, אבל פשוטה להבנה. תורה המכסה את כל תחומי החיים המשפיעים על בריאות האדם, ואושרו.

אהבתי את העובדה שהסדנא מבוססת על היסטוריה מוכחת וארוכה של ריפוי, שהמאסטר התמחה בה, בטרם בואו מסין לארה"ב.

זו היתה הפעם הראשונה בחיי שראיתי מורה שרציתי להיות התלמיד שלו.

ומכאן הדרך היתה קצרה עד להחלטה לנסות להביא את המאסטר לקיום סדנא בישראל, עם שיטות עבודה שהוכיחו עצמן ככלי ריפוי רב עצמה.

למזלנו, קיבלנו את הסכמתו להביא את השיטה לישראל, שבהפצתה הוא רואה שליחות גדולה - כפי שאנו רואים בהבאתו לישראל.

את הקמת המרכז בארץ עושים בשיתוף ותמיכה של "קרן אורנים", קרן משפחתית אותה הקמנו למעורבות ותרומה לקהילה בישראל.

כוונתנו היא להקים בישראל חווה ייחודית לריפוי עצמי והתחדשות.

אני מזמין אתכם לבוא ולהשתתף בחוויה ייחודית ואישית שתפרוץ עבורכם דרך חדשה ותעניק לכם כלים להתמלא באנרגיה ולהעיר את כוחות הריפוי שבתוככם.

איציק אורן