התקשרו 054-4983478 054-4983478

מינגטונג גו

 מינגטונג גו – מאסטר גדול לצ’י קונג בשיטת Wisdom Healing Qigong

mingtong_smiling

מינגטונג גו, מאסטר לצ’י קונג ברמה בינלאומית, מורה ומרפא מוערך ששמו הולך לפניו, קיבל את הכשרתו ממגוון רחב של רבי אמנים ובבית החולים “ללא תרופות” (Zhineng) הגדול בסין. בבית החולים “ללא תרופות” טיפל מאסטר גו במעל 200,000 חולים, עם מעל 185 מחלות שונות, ועם 95% אחוזי יעילות. מינגטונ גו, מייסד צ’י סנטר קליפורניה, לימד את שיטת Wisdom Healing Qigong – WHQ לאלפי אנשים בארצות הברית, סין, ואירופה.

כילד שגדל בסין בתקופת המהפכה התרבותית, מאסטר גו למד לא מעט סבלנות וסיבולת.הצעיר מבין 7 ילדים, הוא אומץ למשפחה חדשה, ולאחר מכן בגיל 7 שב למשפחת המוצא שלו. לעתים קרובות שרדה משפחתו ללא אוכל במשך ימים. למרות קשיים אלו ואחרים, אמו הייתה נחושה לתמוך בחלום לחינוכו גבוה וכך היה מינגטונג לנער הראשון בכפר ובמחוז בו הוא גר שעזב את סין ונסע ללמוד בקולג’. מינגטונג סיים תואר ראשון במתמטיקה מאוניברסיטת Hangzhou ותואר שני במתמטיקה מאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. הוא המשיך ללמוד באוניברסיטת ברנדייס ובאוניברסיטת הרווארד עד שהחליט לשנות כוון ולמד לתואר שני באומנות. לאחר שסיים תואר MFA באוניברסיטת אוהיו אף לימד במכללת קולומבוס לאמנות ועיצוב.

 

 

mingtong_family

כסטודנט לתואר שני באמנות, מאסטר גו גילה את אוצרות התרבות שלו עצמו באמצעות איקונוגרפיה רוחנית של הינדואיזם, בודהיזם, טאואיזם ומסורות מיסטיות מערביות. הוא גם תירגל יוגה, בודהיזם טנטרי וצ’י קונג. בשנת 1997 חזר מינגטונג לסין ותירגל צ’י קונג אצל ד”ר פאנג מינג, רב אומן בצ’י קונג, בעל הכשרה ברפואה מערבית וברפואה הסינית מסורתית. בשנת 1980, ייסד ד”ר פאנג את בית החולים “ללא תרופות” הגדול בעולם המכונה “Huaxia Zhineng”. באמצעות מחקר מדעי עצום (3000 מחקרים פורסמו בשנות ה-90), ויותר מ-20 שנה של ניסויים בריפוי באמצעות צ’י קונג, WHQ התפתח כשיטת עבודה עם אנרגיה לצורך שיפור איכות החיים, כולל ריפוי.

מאסטר גו היה עד לאלפי מקרים של ריפוי מחלות כרוניות “חשוכות מרפא” שרפאו בבית החולים “ללא תרופות”. בהשראת מסירותו להוראה ולתרגול של WHQ התאושש אף הוא ממצב של אסטמה כרונית, עקמת וכאבי גב וחולשה בכליות. בעבודה עם תלמידיו מצא מאסטר גו את תשוקת החיים, המטרה, והגשמתה באיחוד של תרגול רוחני ויישום WHQ.

 

spiral

עם שובו מסין לארה”ב, מאסטר גו הכשיר המון תלמידים במסגרת שיטת Wisdom Healing Qigong. בשנת 2008 הוא ומשפחתו עברו לגור באזור מפרץ סן פרנסיסקו. אישיותו ודרכו של מאסטר גו משכו מאות אנשים לשיעורים שבועיים, לסדנאות סוף שבוע ולסדנאות ריפוי אינטנסיביות ממושכות (10 ימים – חודש). מאסטר גו ואשתו Linling, שהיא גם מורה ומרפאה מוכשרת, חיים ומלמדים בקליפורניה, יחד עם בנם לו הם קוראים “אמן”.

 ההוראה של מאסטר גו מלמדת “להעיר את המרפא שבתוכנו”, זהו כח ריפוי עצמי פנימי המאפשר שחרור המחלה הכרונית ושיפור הבריאות. שיטת Wisdom Healing Qigong משלבת צורות רבות של צ’י קונג מסורתי עם רפואה מזרחית ומערבית. זוהי מערכת רבת עוצמה העוסקת בריפוי פיזי, נפשי, ורגשי. דרך יציבה, תנועה, נשימה וריכוז, צ’י קונג מציע מתודולוגיה לגלות מחדש את הרפואה הפנימית – צ’י, משאב חיוני לריפוי בתוכנו – ולהגדיל את התמורה בינינו לבין הטבע, ומאפשר לנו להתמזג עם הכח היצירתי האינסופי של היקום שבסופו של דבר הוא המקור לאהבה, חמלה, והמקור של כל ריפוי.