התקשרו 054-4983478 054-4983478

פתיחת שערי האנרגיה בגוף להתחדשות אנרגטית

התחדשות אנרגטית

כתיבה: ענת שרייבר
עריכה: לולי הורן עזרא

מכירים את רגע החסד הזה, כשעומדים מול השמש השוקעת אל האופק עד הרגע שהכדור הכתום נבלע בים והשמיים מחליפים צבעים מרהיבים?
מרחב של שקט נפתח בתוכנו, התרחבות בפנים ובחוץ. לעיתים קרובות אין מילים לתאר את החוויה. יש יאמרו, רגע של התמזגות.
מהי תנועת החילופין האפשרית בין האדם ליקום?
מכירים את התחושה הזו שפגשתם מישהו מעורר השראה, שחשבתם על מישהו\י שאתם אוהבים וככה פתאום הרגשתם שהלב שלכם פועם משמחה והתמלאתם כוחות ואנרגיה לעשייה ויצירה?
מה לאיכות שריר הלב לאופן כיווצו והרפייתו, לשמחה ולכוחות הריפוי הפנימיים שלנו?
הגוף שלנו הוא פלא שאין גדול ממנו.
ההתפעמות מהמופלא וההצצה מעבר לשער אל המיסתורין של הבריאה אפשרית לכל אחד ואחת מאיתנו וחשובה לעין ארוך לאיכות ולמשמעות חיינו. החיבור של הגוף, הנפש והרוח, התודעה והצ’י יכולים להיות טבע שני לנו. טבע של יכולת התחדשות בתוכינו – זה הצ’י קונג של החיים – זו מיומנות העבודה עם הצ’י.
מי שמקשיב ונפתח למרחבים בתוכו ומחוצה לו יכול\ה לחוש ולגלות משהו מהמיסתורין של הבריאה ולעיתים לגעת במופלא.
בגוף שלנו שערים, שהם פתחים ומעברים של אנרגיה. כמו נחלים ונהרות בטבע גם אנחנו נחסמים לעיתים, עוברים על גדותינו או יכולים לזרום בחופשיות והרמוניה ולמלא אגמים וימים.
בעזרת צ’י קונג חכמת הריפוי ניתן לנוע על ציר מודעות צלולה ומתרחבת בתוכינו, ציר שמהדהד את תנועת היקום.
להקשיב ולנוע על הציר של חכמת הלב המאפשר התמרה מתגובתיות לחמלה ואהבה ולהתחבר לציר הגוף שלנו על כל רבדיו כבית לפוטנציאל ריפוי פנימי.
התנועה בין שמיים וארץ – אף פעם לא מתמלאת ואף פעם לא מתרוקנת. אנחנו בזרימה בלתי פוסקת. זוהי דרך האדם עלי אדמות. חווית הפנים והחוץ, רגע האחדות הוא מעבר לכל המשגה. לדעת את היקום מבלי לנסות להחזיקו. החירות להתפעם מעננים ופלגים, מגלי הים הנשברים על החוף ומרגע אחד של ביטוי ספונטאני – זה החיבור לחוויית האחדות.

מאחורי כל הדברים הנראים לעין, יש דבר מה גדול יותר. כל דבר הינו נתיב, שער או חלון הנפתח אל משהו אחר.” — אנטואן דה סנט – אכזופרי מתוך הנסיך הקטן

אני מזמינה אתכם בשמחה להצטרף לסדנת צ’י קונג לפתיחת שערי האנרגיה של הגוף שתתקיים ב-20/7 ובמהלכה נאפשר לחכמת ההרמוניה של הגוף לעורר אותנו להתחדשות וריפוי. נאפשר לשדה הצ’י האישי והקולקטיבי להתמיר כיווצים בכל המימדים לאנרגיה ממוקדת, ויטאלית ואוהבת. על ידי סינכרון התודעה עם כוונת הלב והגוף נאפשר חיבור עם העולם, בריאות ויצירתיות במובנם המלא. הקליקו כאן להרשמה.

ענת שרייבר – ענת, עוסקת בצ’י קונג משנת 1985 לאחר שהות של ארבע שנים ביפן וטאיוון שם השתלמה והוסמכה אצל המאסטרים טזואו צ’ינג טסאי, סדמוטו קוז’י ושיזוטו מסונגה. ענת, אמנית ומטפלת מוסמכת בזן-שיאצו ורפואה סינית, פסיכותרפיסטית גופנפש ומנחת סדנאות ומסעות ברוח ה”דאו”, מטפלת ומנהלת את “מרחב טאו” בקרית טבעון – מרכז לרפוי, אמנות, תנועה ואמנויות לחימה סיניות. ענת לומדת עם מאסטר מינגטונג גו משנת 2014.

Petite Prince

Lotus Flower    Wood Element

שמרו על קשר - הרשמה לניוזלטר

מעוניינים לקבל מידע ועדכונים אודות מגוון פעילויות המרכז? הרשמו לדיוור של צ'י סנטר ונוכל לשמור על קשר.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.