התקשרו 054-4983478 054-4983478

Wisdom Healing Qigong

סדנת צ'י קונג עם חיים שוורצמן - הרפיה, תודעה ומה שביניהן

מתי
שבת 14.09
איפה
מושב רשפון

סדנת צ’י קונג “חכמת הריפוי”

Wisdom Healing Qigong Workshop

הצטרפו אלינו לסדנא “הרפיה, תודעה ומה שביניהן”, בשיטת צ’י קונג חכמת הריפוי, בה נתעמק בזרימה חופשית מתוך הרפיה. הצעד הראשון שאנו מתרגלים בצ’י קונג הוא ללמוד להשתמש בתנועה ומדיטציה כדי להתחיל להניע את האנרגיה שלנו למצב של זרימה חופשית וליצור הרמוניה עם היקום. נתחיל משם ונתעמק….

תכנית הסדנא:

08:30-09:00  התכנסות וכבוד קל
09:00-13:00  תרגול והעמקה עם הפסקות קצרות

הסדנא תתקיים ביום שבת ה-14.09.19 בין השעות 08:30-13:00.
בבית העם – דרך הפרחים 14, מושב רשפון
.

* מומלץ להביא מהבית כרית קטנה, כריך או מזון אחר.
** יש חניה בשפע במגרש החניה ליד לירי לאונג’ (רח’ הפרחים 14, רשפון).

עלות והנחות

1. עלות הסדנא 250 ש”ח לאדם.
2. במסגרת מבצע הרשמה מוקדמת, עד ה-05.09, העלות לסדנא היא 200 ש”ח (250 ש”ח).
3. החל מה-06.09 תינתן הנחה של 10% ל”בני משפחה”. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 140919 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
4. מחיר מחבק למנויי המרכז לתרגול יומי!! 150 ש”ח (250 ש”ח), למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון מנויים בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

“ביליתם כל כך הרבה זמן מחייכם בלמידה להירגע. עכשיו הגיע הזמן ללמוד איך לא לנקוט בפעולה. תאר לעצמך שאתה יכול להיות אותו תינוק שהיית בילדותך: רך, מאוזן, נקי מדאגה, רגוע וצעיר.  化 繁 为 简, 返璞归真: להפוך את המסובך לפשוט הוא להחזיר לעצמי האמיתי.” – לאו-צה / הדרך אל ההרפיה

הרפיה, תודעה ומה שביניהן

מידע אודות הסדנא והמורה

הפעילויות שממלאות את ימינו מהבוקר עד הערב, צורכות חלק ניכר מהאנרגיה שלנו ואנו מוצאים את עצמינו והכרתנו מוטרדים ומוצפים במחשבות, רגשות  ותחושות גופניות. הודות לאינטראקציה עם העולם החיצון אנו מתפתחים ומצד שני המידע המהיר שמגיע עלינו לפעמים מבלבל ומביא לרצף של תגובות אוטומטיות רבות שמטביעות בנו מתח וסטרס. מהות תרגול ההרפיה היא לעצור להתבונן פנימה ולהתוודע להבנה חדשה אל העולם ולפתח מסגרת התייחסות חדשה שלא תהיה יותר כפופה לתבניות מוטבעות ישנות אלה להתקדם לשחרור וחרות פנימית.

ההרפיה מתחילה ברגע שאנו עוצרים לרגע מפעילות האינטנסיבית בחיינו, אנו מתחילים להעביר את תשומת הלב וההכרה שלנו פנימה לתוכינו ולגלות בתוכנו אנרגיה רבה שנמצאת עמוק בתוכינו, זו אותה אנרגיית חיים שנמצאת בתוכינו וכאשר היא נתקעת באזורים מסוימים בגופינו הביטוי הוא מתח ותחושת אי נוחות, התקיעות האנרגטית יכולה להיות ברמה פיזית, רגשית או ברמה מנטלית. אז הרפיה משמעה לשחרר לתנועה חופשית את הזרימה האנרגטית הפנימית. מתברר שלחוויית ההרפיה והשקט שנוצר ישנן השלכות חיוביות על הבריאות.

בסדנא נתרגל מספר תרגילים פשוטים שמטרתם:

[1] לשחרר מתח פיזי מכל מערכות הגוף.
[2] שחרור מתח ואנרגיה העצורה במפרקים השונים בגופינו ולהעצים את זרימת הצ’י בגופינו.
[3] להכיר מדיטציות פשוטות של צ’י קונג באמצעות תודעה ערה נפעיל תהליך עמוק יותר של הרפיה  ונתחבר לאנרגיה המעודנת שבתוכינו וסביבנו (תרגול תודעה).

הסדנא מתאימה למתחילים ומתקדמים.

את הסדנא יעביר חיים שוורצמן, מורה ותיק ויסודי – חיים מטפל בצ’י קונג טיפולי, רפואה סינית מסורתית ואמנויות לחימה פנימיות. עוסק בתחום צ’י קונג וטאי צ’י צ’ואן משנת 1984. למד והוסמך אצל מורים בולטים בתחום בינהם מסטר צ’ן שיוואנג, מסטר ג’אנג שיו שין ומסטר סדמטו קוג’י. בהמשך דרכו השתלם בסין במרכז רפואי אקדמי בשנגחאי בסין בתחום צ’י קונג טיפולי. כיום מטפל ברפואה סינית ומרכז את תחום הצ’י קונג והטאי צ’י הטיפולי במרכז הרפואי “שיבא” תל השומר, מרצה ומנחה בתחום הזה למקצעות פרא-רפואים, מנהל קליניקה וקבוצות. חיים לומד אצל מסטר מינגטונג גו משנת 2014.

“אני מזמין אתכם להתנסות ביסודות ההרפיה על רבדיה השונים, באופן מאד מעמיק, על מנת לפתוח את המחסומים האנרגטיים. בסדנא נלמד ליישם את שלושת העקרונות – קבלה, הפעלה והוקרה (Acceptance, Activation, Appreciation)”.

הקדימו להירשם מספר המקומות מוגבל.

פרטים נוספים בדף ההרשמהarray(0) { }