התקשרו 054-4983478 054-4983478

"להעיר את המרפא שבתוכנו"

סדנאות צ'י קונג החל מ-3 שעות ועד 6 ימים עם מינגטונג גו

מתי
31/5-5/6
איפה
מושב
רשפון

הצטרפו לסדנאות עם מאסטר מינגטונג גו

אתם מוזמנים לבחור ממגוון הסדנאות שיתקיימו:

Firstסדנת היכרות » 1/6 מוצ”ש 18:00-21:00 –

 הרשמה לסדנת היכרות » ערב ההיכרות הוא הזדמנות לחוות ולהכיר את תרגול שיטת צ’י קונג חכמת הריפוי עם מאסטר מינגטונג גו. מאסטר גו יציג את עיקרי השיטה, כפי שלמד בבית החולים ללא תרופות ממייסד השיטה ד”ר פאנג מינג, וכפי שהתאים ופיתח בעשרים שנות הוראה במערב. בסדנא יצור מינגטונג ביחד עם הקבוצה שדה צ’י מרפא, ולסיום יעשה ריפוי קבוצתי Group Healing.
עלות: 150 ש”ח

Secondסדנת ריפוי בצלילים » 31/5-1/6 שישי-שבת 9:00-17:00 – 

הרשמה לסדנת ריפוי בצלילים » בסדנא זו מינגטונג יתמקד ב-Sound Healing בדרך הייחודית של שיטת Wisdom Healing Qigong. ריפוי בצלילים הוא תרגול עצמתי שיכול להביא לפתיחת זרימת האנרגיה בגוף, בדגש על האנרגיה הרגשית הקשורה לפי הרפואה הסינית לאיברים הפנימיים – לב, כליות, קיבה, כבד וריאות. התרגול מאפשר לשחרר אנרגיה תקועה המשפיעה על איברים הפנימיים ורגשות, להתמיר אותה וליצור זרימה חופשית ומשחררת בגוף ובנפש.
עלות: 850 ש”ח

Thridסדנא מעמיקה » 2-5/6 ימים א-ד 9:00-18:00 – 

הרשמה לסדנא מעמיקה » הסדנא המעמיקה עם מאסטר מינגטונג גו היא אימון ממוקד ומעצים לאנשים הרוצים לשפר את איכות חייהם ומצוינת למתמודדים עם אתגרים בריאותיים – גופניים ורגשיים. בהתבסס על סדנאות בשיטת Wisdom Healing Qigong שהתקיימו בבית החולים ללא תרופות בסין, סדנא זאת פותחת דלת לשינוי בעזרת הכוח המרפא של הצ’י, פותחת את הלב ומעודדת בריאות ושמחה פנימית. בסדנא ניחשף לטכניקות Wisdom Healing Qigong, מוכחות מדעית, נלמד להשתמש במלוא הפוטנציאל של המוח, הגוף והלב ולייצר שינוי מיטיב ומתמשך. במיוחד נתעמק ב-Preliminary Practice ובתרגול Lift Chi Up Pour Chi Down. בנוסף, ביום האחרון של הסדנא, מינגטונג ילמד לראשונה בישראל תרגול מתקדם שנקרא Pure Consciousness.
עלות: 1600 ש”ח

Fourthסדנת תודעה טהורה » 5/6 יום ד 9:00-18:00 – 

הרשמה לסדנת תודעה טהורה » תרגול תודעה טהורה, נחשב לאחד התרגולים העמוקים והעוצמתיים ביותר בשיטת ז’יננג צ’י קונג, ולתרגול מתקדם בדרך ההוראה המיוחדת של מאסטר מינגטונג גו. בתרגול תודעה טהורה, אפשר לחוות את מצב התודעה הטהור שלנו, מעבר למחשבות, התניות, תחושות ורגשות ולקבל גישה ישירה אל ה”אני האמיתי” שלנו. התרגול יכול לאפשר לנו גישה לליבה של “מערכת ההפעלה” שלנו, מקום עמוק שממנו אנחנו יכולים לשנות את האינפורמציה והאנרגיה במישור הגופני, הרגשי והתודעתי. תרגול תודעה טהורה הוא תרגול מדיטטיבי, טרנספורמטיבי ומרפא שיכול להביא אותנו למצב תודעה שממנו אפשר לתרגל כל אחד מהתרגולים בשיטה באופן אידיאלי. מלבד משתתפי הריטריט שמשתתפים גם הם ביום הייחודי הזה, סדנא זו פתוחה להרשמה למתרגלים מנוסים המעוניינים ללמוד “תודעה טהורה” בלבד.
עלות: 440 ש”ח

Fifthהסדנא המלאה » 31/5-5/6 ימים שישי עד רביעי – 

הרשמה לסדנא המלאה » הסדנא המלאה מוקדשת לבריאות, אושר ואיכות חיים ומתאימה למתרגלים בכל הרמות (החל ממתחילים שזה עבורם המפגש הראשון עם תרגול צ’י קונג ועד למורים). כוללת יומיים (שישי-שבת) המיועדים ללמידה והעמקה בתרגול של ריפוי בצלילים בשיטת Wisdom Healing Qigong + שלושה ימים (ראשון-שלישי) בהם ניחשף למרכיבי השיטה העיקריים ובמיוחד נתעמק ב-Preliminary Practice ובתרגול Lift Chi Up Pour Chi Down. ויום אחרון (יום רביעי) אשר יוקדש כולו ללימוד ותרגול של Pure Consciousness. התרגול ביום האחרון מתאים למתרגלים שהשתתפו בעבר או נרשמים כעת לסדנא מעמיקה (Intensive  Healing Retreat) בשיטת צ’י קונג חכמת הריפוי ו/או מתרגלים בעלי ניסיון המתרגלים באופן קבוע.
עלות: 2400 ש”ח

עוז שבתיאלי – נקודת מבט אישית:
אל הריטריט בנחשולים (נובמבר 2017) הגעתי די במקרה, בעקבות פרסום שראיתי…. האמת, חששתי… לא ידעתי לקראת מה אני הולך, לא הכרתי כמעט אף אחד, ולא התאמנתי בצ’י קונג או הכרתי את שיטת ZHINENG QIGONG לפני. מהרגע הראשון כשהרטריט התחיל הרגשתי שמשהו נפלא מתרחש בתוכי. הגעתי לריטריט אחרי שנה מאוד מאתגרת מבחינה נפשית, ולהפתעתי, ברגע שהתחלנו, הלכה והתמלאה בי התחושה שחזרתי הביתה, החזרה הזו הביתה שהרגשתי, הייתה חזרה אל עצמי….

מאסטר Mingtong Gu מגיע לישראל

מה זה צ’י קונג? ומי המורה המוערך שמגיע לארץ?

צ’י קונג היא חוכמה ומסורת עתיקת יומין. מצד אחד, ידע של עבודה עם אנרגיה, מחקר של מדע החיים והאנרגיה, ומצד שני תרגול של ריפוי עצמי, התפתחות עצמית, טיפול עצמי, העצמה עצמית, מימוש עצמי. עבור רוב בני האדם האנרגיה המקיפה אותנו היא בלתי נראית או מוכרת, יחד עם זאת אלו המכירים באנרגיה ורוצים להתפתח ולעבוד איתה לומדים בהדרגה לשפר את הגוף-לב-נפש, לשנות דפוסי אנרגיה וחסימות אנרגיה בגופם, לחזק ולחדש את המערכת החיסונית והלימפתית, למנוע מתח יומי מצטבר, למנוע מחלות ולשפר את הבריאות.

מאסטר מינגטונג גו הוא מורה ומרפא בעל שם עולמי, זכה בתואר הכבוד מאסטר צ’י קונג העולמי בקונגרס הצ’י קונג ה-13 שנערך בסן פרנסיסקו, תלמיד ותיק של Grandmaster Dr. Pang Ming ממציא ומפתח שיטת צ’י קונג חכמת הריפוי (הנקראת באנגלית Wisdom Healing Qigong ובסינית Zhineng Qigong). מינגטונג גו התחיל ללמוד אצל ד”ר פאנג בשנת 1996, הינו המאסטר הבכיר ביותר בשיטה זאת מחוץ לסין, מלמד בארה”ב ובאירופה החל משנת 2001 ובחמש השנים האחרונות הגיע לישראל פעמיים בשנה בקביעות. השנה מינגטונג מגיע לישראל רק פעם אחת!

כל סדנא עם מאסטר מינגטונג גו מהווה שיעור ואימון ממוקד לאנשים הרוצים לשפר את איכות חייהם ומצוין למתמודדים עם אתגרים בריאותיים – גופניים ורגשיים. בהתבסס על סדנאות בשיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי” שהתקיימו בבית החולים ללא תרופות בסין, שם רבים שסבלו מבעיות רפואיות קשות וחשוכות מרפא טופלו בהצלחה, אנו מזמינים אתכם להצטרף למבחר סדנאות מעצימות לשיפור הבריאות ואיכות החיים, סדנאות שפותחות את הלב, מעצימות את חכמת הריפוי הטבעית של הגוף ומסייעות לגייס כוחות לאיזון והחלמה לבריאות מיטבית ושמחה פנימית. הסדנאות כוללת הרצאות ותרגול והמינונים בהתאם לשיקול דעתו של המאסטר.

בביקורו הנוכחי הסדנאות יהיו בפורמט חדש של Commuter Retreat, זאת אומרת, סדנאות בפורמט למידה ותרגול של מספר ימים מרוכזים, ללא לינה (למעוניינים בלינה יש אפשרות לברר בקבוץ שפיים הסמוך / טל’ 09-9595595). זהו ניסיון והזדמנות להרחיב את הקהילה, לתמוך במתרגלים בתרגול יומי מתמשך, ולקרב את התרגול למרכז הארץ. הריטריט המלא יתקיים במשך 6 ימים ומורכב מסדנאות לימוד ותרגול שיתחילו ביום שישי ה-31/5/2019 וימשכו ברציפות עד יום רביעי ה-5/6/2019. ניתן להירשם באופן חלקי כמפורט בעמודה מימין. מספר המקומות מוגבל, ורבע מהמקומות כבר הוזמנו בביקורו הקודם של מינגטונג בישראלמומלץ לשריין מקומות בהקדם – הקליקו כאן להרשמה. ניתן לפנות אלינו לקבלת מידע בטל’ 052-3964048. 

תרגול צ’י קונג בשיטת חוכמת הריפוי משלב שלושה מרכיבים עיקריים: [1] תנועה לפתיחת הגוף הפיזי בשילוב מדיטציה ודמיון מודרך, [2] ריפוי בצלילים באמצעות הגיית צלילים ותדרים מרפאים המהדהדים באיברים הפנימיים וחודרים עמוק לתוך הגוף הרגשי, [3] ועבודה פנימית על תודעה, תרגול המאפשר להזמין צ’י מהיקום אל מרכזי האנרגיה העמוקים שבגופנו, וזו העבודה החשובה ביותר על מנת לפתח את המוח שמשפיע על כל הגוף-נפש. תרגולים אלה תומכים זה בזה, יחסית קלים להבנה ופשוטים לביצוע, נלמד ונתרגל את כולם בריטריט. הריטריט מתאים למתרגלים בכל הרמות (מתחילים/מתקדמים/מורים).

שיטת צ’י קונג חכמת הריפוי פותחת דלת לטרנספורמציה, הבראה ושיפור איכות החיים, יכולה להרחיב את ארגז הכלים שלכם ולחולל מהפך אמיתי בחייכם:  גוף ולב בריאים יותר • חיבור ואהבה עצמית • איזון וריפוי פיזי, רגשי ואנרגטי • לב פתוח, מקבל ואוהב • שחרור רגשות מגבילים • פחות שליליות וסטרס • הזדמנות לשקט והתבוננות • יותר אושר ושמחה • תמיכה וריפוי קבוצתי • בסיס לתרגול אישי בבית.

 • פרטים נוספים:

  • הסדנאות יתקיימו ב: בית העם במושב רשפון (רחוב הפרחים 14). נא לא לחנות בחניה שבין בית העם למינימרקט (הם גוררים במקרים של חניה ממושכת). מומלץ לחנות בחניון ברח’ הפרדס 34 (בצמוד למגרש הטניס), ההליכה משם לבית העם אורכת 3 דק’ ויש אפשרות לעלות במדרגות או ללכת בשביל משופע (מתאים לבעלי מוגבלויות). למתקשים בהליכה אפשר לחנות במגרש של בית הקפה (הפרחים 12).
  • עלות הסדנאות כוללת: השתתפות בשיעורים + ארוחת צהריים צמחונית מגוונת וטעימה (למעט בסדנת היכרות) + פינת שתיה חמה וכיבוד קל. 
  • מתנה!! *** לנרשמים לסדנא המעמיקה (4 ימים) או לסדנא המלאה (6 ימים) – קורס אונליין של 4 חודשים (חינם). לראשונה, תינתן גישה לקורסים לכל החיים. פרטים נוספים אצל קרן 052-3964048. ***
  • הרשמה במהלך מאי: בני משפחה יהנו מהנחה של 10%. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 2019 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
  • המלצות לנרשמים: להביא מהבית כרית קטנה לישיבה, מחברת וכלי כתיבה, ובקבוק מים אישי אותו ניתן יהיה למלא במהלך היום.
  • לחצו כאן לטבלת טרמפים.
  • דרכי הגעה לסדנאות ברשפון.
  • לנרשמים לסדנת ריפוי בצלילים / סדנא מעמיקה / סדנא מלאה >>
   חומרים להדפסה שמומלץ להדפיס בבית ולהביא אתכם לסדנא.
  • מתקשה בתשלום הסדנא? ניתן לפנות אלינו בדוא”ל info@chicenter.co.il לבקשת מלגה עם פרטים מלאים כולל סיבת הבקשה (זו תופנה ל”קרן אורנים”).

   array(0) { }