צ'י קונג - סודות הריפוי העצמי

סדנת היכרות (4.5 שעות) Wisdom Healing Qigong

מתי
ימים א/ב/ד/ה
איפה
מושב רשפון

חדש בישראל! תרגול צ’י קונג כמו בסין

נפתח מרכז לריפוי עצמי והתחדשות באמצעות צ’י קונג

במרכז לריפוי עצמי והתחדשות בשיטת צ’י קונג “חוכמת הריפוי” מתקיימים שיעורים בשני בקרים ואחה”צ אחד בשבוע (ימים שני / רביעי ) וניתן להתאמן בו ברצף במהלך השבוע. במרכז מועברות סדנאות Wisdom Healing Qigong ע”י מורים ישראלים שהוסמכו לשיטה ע”י מאסטר מינגטונג גו. סדנאות אלו מהוות בסיס לתרגול צ’י קונג רציף בבית ולסדנאות המשך עם מינגטונג גו (המתקיימות פעמיים בשנה). איכות חיים מושגת באמצעות זרימת אנרגיה, וזרימת אנרגיה מושגת באמצעות תנועה, ולכן תרגול עקבי הינו הכרחי להשפעת התרגול על הגוף והנפש וליצירת שינוי אמיתי בחיים.

תרגול צ’י קונג מחזק את הגוף, מגביר תנועתיות ויש לו השפעה מעוררת, כל אלו יחד מעודדים את יכולות הריפוי וההתחדשות הטבעיים של הגוף והנפש. התרגול קל ללמידה וניתן תרגל בכל גיל וכמעט בכל מצב בריאותי, יותר מכך – חשוב להמשיך ולתרגל באופן יומיומי בבית ולכן יש חשיבות גדולה כל כך לתרגול מעמיק בקבוצה לפחות פעם אחת בשבוע. לשם כך נוצרו הסדנאות במרכז.

הקליקו כאן להרשמה לסדנת היכרות (50% הנחה)

שימו לב: ההרשמה במחיר מופחת של 110 ש”ח (במקום 220 ש”ח) הינה הטבה חד פעמית השמורה לאלו שטרם תרגלו בסדנאות אמצ”ש בצ’י סנטר.

♡ רוצים לחיות טוב יותר?

הזדמנות נפלאה להצטרף לסדנא ב-50% הנחה ולהכיר את שיטת צ’י קונג “חוכמת הריפוי” לריפוי עצמי והתחדשות. המחיר המיוחד מיועד עבור אנשים שרוצים להתנסות בצ’י קונג וטרם תרגלו בצ’י סנטר (הפעילות של צ’י סנטר מתקיימת כעת במועדון לחבר – דרך הפרחים 28, מושב רשפון).

רפואה קונבנציונלית לעומת רפואה אלטרנטיבית – ציטוט של קטע מהסדנא המעמיקה שהתקיימה בארץ בנובמבר 2016 עם מאסטר מינגטונג גו:

“רפואה קונבנציונאלית כמו גם הגישה האלטרנטיבית שתיהן נכונות באותה מידה, הן אינן סותרות זו את זו. הרפואה הקונבנציונאלית נכונה במובן הפיזי (לצד המגבלות ותופעות הלוואי שלה). אני מציע להיעזר הן ברפואה קונבנציונלית והן באלטרנטיבית מתוך הבנה ששתיהן אמיתיות ורלוונטיות.”

סדנאות בוקר (4.5 שעות)

סדנאות לשיפור איכות החיים והבריאות

סדנאות אלו, שהחלו כשיעור של שעה וחצי, והפכו למפגש של 3 שעות, התפתחו והתעצבו עם הזמן לסדנא חצי-יומית של 4.5 שעות (סדנא המתקיימת 4 בקרים בשבוע) שמטרתה להיטיב עם המתרגלים, להעניק להם סביבה תומכת עם אפשרות ללמוד ולתרגל את שיטת “צ’י קונג חוכמת הריפוי” (הנקראת באנגלית Wisdom Healing Qigong, ובסינית Zhineng Qigong) באופן מעמיק, להגברת פוטנציאל הריפוי העצמי הגלום בתוכנו.

בסדנאות המתקיימות אצלינו נחשוף את סודות הריפוי העצמי המבוססים על שלושת המרכיבים העיקריים של שיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי”:

[1] Awaken Vitality – תרגול תנועתי, בשילוב מדיטציה ודמיון מודרך, שנועד להגביר את כח החיים בגוף.
[2] Sound Healing – ריפוי האיברים הפנימיים באמצעות הגיית צלילים ותדרים מרפאים.
[3]
Lift Chi Up Pour Chi Down – תרגול המאפשר להזמין צ’י מהיקום אל מרכזי האנרגיה העמוקים שבגופנו. התרגול פשוט יחסית, זורם ומהנה.

איפה אנחנו?

הסדנאות מתקיימות בדרך הפרחים 28, מושב רשפון.
חניה – אנו מבקשים לחנות את רכבכם ברחובות הסמוכים למועדון על מנת לא להפריע להורים המגיעים לגן הסמוך למועדון בבוקר. תודה על שיתוף הפעולה.

הסדנאות מתקיימות במועדים הבאים:

  • יום ראשון 08:00-12:30 עם המורה חיים שוורצמן
  • יום שני 08:00-12:30 עם המורה אוהד קדם
  • יום רביעי 07:00-11:30 עם המורה ענבל רז
  • יום חמישי 08:00-12:30 עם המורה גילי שרון

דמי השתתפות:

* מומלץ להביא מהבית כרית קטנה, שמיכה קלה, זוג גרביים נוסף, כריך או מזון אחר.array(0) { }