"להעיר את המרפא שבתוכנו"

סדנת צ'י קונג יומית - צ'י קונג עם מאסטר מינגטונג גו

מתי
21.05
איפה
מושב רשפון

בנוסף לסדנא היומית, מינגטונג יעביר סדנא של 5 ימים (14-18/05/2017) המיועדת למי שרוצה להעמיק את תהליך הריפוי שלו בעזרת שיטת Wisdom Healing Qigong (שנקראת בעברית צ’י קונג חכמת הריפוי, או ZHINENG בשמה המקורי של השיטה). לחץ כאן!

מה בתוכנית סדנת הצ’יקונג היומית?

Wisdom Healing Qigong Workshop

סדנת הצ’י קונג היומית ב-21 במאי 2017 הינה הזדמנות מרגשת ללמוד ולתרגל את שיטת Wisdom Healing Qigong (WHQ) לריפוי עצמי והתחדשות עם מינגטונג גו, מאסטר מוערך בקנה מידה עולמי, שהתמחה בבית החולים ללא תרופות בסין.

בסדנא היומית מינגטונג יתמקד השנה בריפוי בצלילים בדרך הייחודית של שיטת Wisdom Healing Qigong. ריפוי בצלילים יכול להביא לפתיחת זרימת האנרגייה בגוף בדגש על אנרגיה רגשית, התמרת רגשות ופתיחת הזרימה הטבעית של הרגשות.

הסדנא תהווה בסיס להמשך תרגול צ’יקונג בבית ו/או עם מורים ישראלים, וסדנאות המשך עם מינגטונג גו. תרגול עקבי הינו הכרחי להצלחת הריפוי ויצירת שינוי אמיתי בחיים.

עלויות, מבצעים והנחות:

הסדנא תתקיים ביום ראשון ה-21.05.2017 בין השעות 09:00-17:00
בבית העם – מרכז תרבות, רחוב הפרחים 14, מושב רשפון.
יש חניה בשפע במגרש החניה ליד קפה גופרמן (רח’ הפרחים 12, רשפון).
הסדנא כוללת כיבוד קל בשעת ההתכנסות וארוחת צהריים קלה בשעה 13:00.

הנחות לסדנא היומית (אין כפל הנחות)::

 • לכל הסנוניות, מבצע עד 19.03.17 הסדנא בעלות מופחתת של 300 ש”ח בלבד (במקום 350 ש”ח) במסגרת מבצע “סנוניות” (הרשמה מוקדמת מוקדמת).
 • מבצע החל מה-20.03.17 ועד 19.04.17 הסדנא בעלות מופחתת של 315 ש”ח בלבד (במקום 350 ש”ח) במסגרת מבצע “הרשמה מוקדמת”.
 • לאחר סיום מבצעים אלו, ניתן יהיה להנות מ-10% הנחה לבני משפחה. למימוש הנחה זאת יש להזין קוד קופון 0517 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

מתקשה בתשלום הסדנא? ניתן לפנות אלינו בדוא”ל info@chicenter.co.il לבקשת מלגה עם פרטים מלאים כולל סיבת הבקשה (זו תופנה ל”קרן אורנים”).

“I wish health. I want health. I want health in spite of symptoms. I want health unconditionally. I am healthy in spite of symptoms. I am healthy in all dimensions. I am the cause of my health. I wish happiness. I want happiness. I want to be happy in spite of symptoms. I want to be happy in spite of challenges. I want to be happy in in all dimensions. I am the cause of my happiness. I am the cause of my health. I am the cause of my happiness. I am the cause of my harmony. ” – Mingtong Gu

מידע נוסף אודות הסדנא:

יום אחד בחיים, יכול לשנות חיים. הצטרפו לסדנא!

הסדנא מתמקדת בעיקר בתרגול טכנולוגיות ריפוי בצלילים ופותחת דלת לשינוי והבראה בעזרת הכוח המרפא של הצ’י. הסדנא מתאימה למתרגלים בכל הרמות, כולל מתחילים כמובן, ומאידך מהווה המשך טבעי לתרגול עבור מי שישתתף בסדנא המעמיקה.

הקליקו כאן לתכנייה ולדף ההרשמה לסדנא היומית

לפי גישתו של מינגטונג, ריפוי רגשי נחוץ ביותר כדי לפתוח את המימדים העמוקים של ריפוי עצמי וקולקטיבי בחיים, וגם יכול להיות משמעותי כדרך להתייחס לגורמים העמוקים ולאתגרים של כל מחלה ואתגר בריאותי. ריפוי בצלילים יכול לחבר אותנו אל האיכויות המרפאות של רפואה אנרגטית – אהבה, חמלה שמחה ויצירתיות. סדנת הצ’יקונג היא הזדמנות נדירה לחוות את הריפוי בצלילים עם קבוצה גדולה של מתרגלים, וליהנות מההדהוד ומשדה הצ’י שנוצרים מתרגול עם מאסטר מינגטונג גו והקבוצה.

התרגולים קלים ללמידה ואפשר לתרגל אותם בכל גיל וכמעט בכל מצב בריאותי. פשטותם של התרגולים, יכולה לאפשר לכל אדם ללמוד אותם בזמן קצר יחסית, ולהשתמש בהם בתרגול יומיומי לשיפור הבריאות והחיוניות.

ברמה הגופנית, התרגולים מחזקים את ליבת הגוף מרחיבים את חופש התנועה ויכולים לחדש ולחזק את ההנאה מהגוף. ברמה האנרגטית התרגולים מעוררים את כוח החיים, היצירתיות והערנות ומעודדים את כוח הריפוי הטבעי של הגוף.

הלימוד בסדנא עם מאסטר ברמתו של מינגטונג גו, יכול לאפשר למשתתפים לחוות את עצמת שדה הצ’י המרפא, בצורה ישירה ומוחשית, ולהפתח לחוויה הפנימית של זרימת הצ’י בגוף. בסדנא משתתפים גם מורים מוסמכים ביניהם אוהד קדם, אורי פוביצר, אספה פלד, גילי שרון, דינה שפריר, חיים שוורצמן, יוחאי דורי, נירה רבינוביץ, ענבל רז, ענת שרייבר, צביקה שיינברג, תמר ארז שמלמדים ותומכים במתרגלים לאורך כל הסדנא.

הסדנא מתאימה לכל מי ש:

 •  רוצה גוף ולב בריאים יותר
 •  שמשתוקק לחיבור ואהבה עצמית
 •  מורה ו/או מטפל הרוצה להתחדש ולהרחיב את ארגז הכלים שלו
 •  רוצה להושיט יד לאחרים בדרך מאוזנת ומספקת יותר
 •  רוצה לשמור על לב פתוח ואוהב גם בעת מצוקה וסבל
 •  מוכן לשחרר רגשות מגבילים, מלחיצים, שליליים
 •  מוכן להכיל יותר אושר ושמחה בתוכך ומסביבך
 •  רוצה ללמוד שיטות שיעזרו לו לממש את משאלות לבו העמוקות ביותר.

הקליקו כאן לתכניה ולדף ההרשמה לסדנא היומיתarray(0) { }