"להעיר את המרפא שבתוכנו"

Qigong Workshop - צ'י קונג עם מאסטר מינגטונג גו

מתי
18.11
איפה
מושב רשפון

בנוסף לסדנא היומית, מינגטונג יעביר סדנא של 5 ימים (10-14/11/2017) המיועדת למי שרוצה להעמיק את תהליך הריפוי שלו בעזרת שיטת Wisdom Healing Qigong (שנקראת בעברית צ’י קונג חכמת הריפוי, או ZHINENG בשמה המקורי של השיטה). לחץ כאן!

מה בתוכנית סדנת הצ’י קונג היומית?

Wisdom Healing Qigong Workshop

סדנת הצ’י קונג היומית ב-18 בנובמבר 2017 היא הזדמנות מצוינת ללמוד ולתרגל את שיטת Wisdom Healing Qigong (WHQ) לריפוי עצמי והתחדשות עם מינגטונג גו, מאסטר מוערך בקנה מידה עולמי, שהתמחה בבית החולים ללא תרופות בסין, ושמו הולך לפניו בהתבסס על הצלחתו בעבודה עם אנשים שהתמודדו עם מחלות קשות ואתגרים פיזיים ורגשיים. מינגטונג מלמד ומעשיר תלמידים ומורים בלב פתוח, באמצעות קורסים מקוונים, סדנאות וריטריטים יעודיים ברחבי העולם וגם בישראל!!

הסדנא תתמקד בשלושת מרכיבי השיטה העיקריים ומוקדשת לבריאות, אושר ואיכות חיים. לכולנו יכולת מדהימה לריפוי עצמי ובאמצעות תרגול ניתן לחוות רמות חדשות של איכות חיים כל יום. בעזרת טכניקות Wisdom Healing Qigong, מוכחות מדעית, נלמד להשתמש במלוא הפוטנציאל של המוח, הגוף והלב ולייצר שינוי מיטיב ומתמשך.

מרכיבי השיטה העיקריים הם:
Awaken Vitality – תרגול תנועתי, בשילוב מדיטציה ודמיון מודרך, שנועד להגביר את כח החיים בגוף.
Sound Healing – ריפוי האיברים הפנימיים באמצעות הגיית צלילים ותדרים מרפאים.
Lift Chi Up Pour Chi Down – תרגול המאפשר להזמין צ’י מהיקום אל מרכזי האנרגיה העמוקים שבגופנו. התרגול פשוט יחסית, זורם ומהנה.

אם בריאות ללא תרופות קונבנציונליות זה משהו שמעניין אתכם, אם אתם מוכנים לעשות צעד משמעותי לקראת איכות חיים ומוכנים ללמוד כיצד להפעיל את כוח הריפוי המולד שלכם, אז הגעתם למקום הנכון!

הסדנא תהווה בסיס להמשך תרגול צ’יקונג בבית ו/או עם מורים ישראלים, וסדנאות המשך עם מינגטונג גו. תרגול עקבי הינו הכרחי להצלחת הריפוי ויצירת שינוי אמיתי בחיים.

עלויות, מבצעים והנחות:

הסדנא תתקיים ביום שבת ה-18.11.2017 בין השעות 09:00-17:00
בבית העם – מרכז תרבות, רחוב הפרחים 14, מושב רשפון.
יש חניה בשפע במגרש החניה ליד קפה גופרמן (רח’ הפרחים 12, רשפון).
הסדנא כוללת כיבוד קל בשעת ההתכנסות וארוחת צהריים קלה בשעה 13:00.

הנחות לסדנא היומית (אין כפל הנחות)::

  • “הרשמה מוקדמת” – לנרשמים עד ה-20.10.17 כולל, הסדנא בעלות מופחתת של 300 ש”ח בלבד (במקום 350 ש”ח).
  • החל מה-21.10.17, ניתן יהיה להנות מ-10% הנחה לבני משפחה. למימוש הנחה זאת יש להזין קוד קופון 1117 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

מתקשה בתשלום הסדנא? ניתן לפנות לבקשת מלגה עם הרקע לבקשה ופרטי המבקש (שם מלא, טלפון, כתובת, דוא”ל) בדוא”ל info@chicenter.co.il, פנייתכם תופנה ל”קרן אורנים”.

“I wish health. I want health. I want health in spite of symptoms. I want health unconditionally. I am healthy in spite of symptoms. I am healthy in all dimensions. I am the cause of my health. I wish happiness. I want happiness. I want to be happy in spite of symptoms. I want to be happy in spite of challenges. I want to be happy in in all dimensions. I am the cause of my happiness. I am the cause of my health. I am the cause of my happiness. I am the cause of my harmony. ” – Mingtong Gu

מידע נוסף אודות הסדנא:

יום אחד בחיים, יכול לשנות חיים. הצטרפו לסדנא!

>> הקליקו כאן לתוכניית הסדנא היומית

אם גדלת בסביבה עם גישה קונבנציונאלית של רפואה מערבית, ייתכן שלא נחשפת ולמדת איך לעבוד ביעילות עם מערכות אנרגיה… ולהשתמש בפוטנציאל הטבעי שלך לריפוי בדרך זו. בסדנא זו, שתתרחש כאן בישראל, תגלו עוצמה, תנועה, צלילים וויזואליזציה, שכולם חלק מתרבות צ’י קונג עתיקה, בת יותר מ-4,000 שנה, שיכולה להשיב אליכם את האיזון האופטימלי לגוף, הנפש, הלב והרוח. אין ספק שמדובר בשיטת תרגול המספקת נתיב הוליסטי חזק לשיפור כל תחומי החיים מבחינה נפשית, פיזית ורוחנית.

צ’י קונג תורגל באופן מסורתי על ידי אנשים שביקשו להשיג אריכות ימים, כוחות מיוחדים, ושליטה על המוח והגוף. ה”ניו-יורק טיימס” תיעד זאת בסיפור על מאסטר לי צ’ינג-יואן, שחי עד 256 שנים. בעוד במשך מאות שנים התנהלה מסורת צ’י קונג סודית, ותרגול צ’י קונג, בשיטת “חכמת הריפוי”, בהשתתפות אזוטרית, שהיה שמור רק עבור מספר תלמידים שנבחרו בקפידה, כיום לאנשים ברחבי העולם יש הזדמנות ייחודית ללמוד ולהנות מאותם מנהגים ויתרונות בריאות וריפוי נסתרים שהיו בעבר שמורים רק לתלמידים כמו לי צ’ינג-יואן!

סדנא זו תעצים אתכם בהבנה, ותספק כלים מעשיים כדי להפוך את הלחצים של חיי היומיום ולהאיר מודעות גבוהה יותר לבריאותכם ולרווחתם. סגנון ההוראה העוצמתי והעדין של המאסטר Mingtong Gu יפתח את לבכם לפילוסופיה של הצ’י קונג ולעקרונות המאפשרים ריפוי לגוף, מנוחה לנפש, והתרוממות לרוח. אם אתם מוכנים להתמלא באנרגיה מחודשת, בהירות, וחיוניות, כמובן שסדנא זו היא בשבילכם.

הסדנא מתאימה לכולם, גם למתחילים וגם למי שהשתתף בסדנאות עבר ומתרגל באופן עצמאי בבית או בקבוצה. התרגולים קלים ללמידה ואפשר לתרגל אותם בכל גיל וכמעט בכל מצב בריאותי. פשטותם של התרגולים, יכולה לאפשר לכל אדם ללמוד אותם בזמן קצר יחסית, ולהשתמש בהם בתרגול יומיומי לשיפור הבריאות והחיוניות. ברמה הגופנית, התרגולים מחזקים את ליבת הגוף מרחיבים את חופש התנועה ויכולים לחדש ולחזק את ההנאה מהגוף. ברמה האנרגטית התרגולים מעוררים את כוח החיים, היצירתיות והערנות ומעודדים את כוח הריפוי הטבעי של הגוף. הלימוד בסדנא עם מאסטר ברמתו של מינגטונג גו, יכול לאפשר למשתתפים לחוות את עצמת שדה הצ’י המרפא, בצורה ישירה ומוחשית, ולהפתח לחוויה הפנימית של זרימת הצ’י בגוף.

הסדנא מתאימה לכל מי ש:

  •  רוצה גוף ולב בריאים יותר
  •  שמשתוקק לחיבור ואהבה עצמית
  •  מורה ו/או מטפל הרוצה להתחדש ולהרחיב את ארגז הכלים שלו
  •  רוצה להושיט יד לאחרים בדרך מאוזנת ומספקת יותר
  •  רוצה לשמור על לב פתוח ואוהב גם בעת מצוקה וסבל
  •  מוכן לשחרר רגשות מגבילים, מלחיצים, שליליים
  •  מוכן להכיל יותר אושר ושמחה בתוכך ומסביבך
  •  רוצה ללמוד שיטות שיעזרו לו לממש את משאלות לבו העמוקות ביותר.

>> הקליקו כאן להרשמה לסדנא היומיתarray(0) { }