"להעיר את המרפא שבתוכנו"

סדנא מעמיקה - צ'י קונג עם מאסטר מינגטונג גו

מתי
10-14.11
איפה
נחשולים

בנוסף לסדנה המעמיקה בקבוץ נחשולים, מאסטר מינגטונג גו יעביר סדנא יומית לבריאות ואושר במושב רשפון בשבת ה-18.11.2017. הסדנא ברשפון מיועדת למי שלא יכול להשתתף בסדנא המעמיקה ומעוניין לחוות תרגול צ’י קונג עוצמתי בשיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי”, זו גם הזדמנות נפלאה למתרגלים ותיקים להשתתף בתרגול עוצמתי בשדה צ’י רחב עם כ-200 מתרגלים ובנוכחות המאסטר. לחצו כאן!

סדנא מעמיקה לריפוי עצמי והתחדשות

Wisdom Healing Qigong Retreat

הסדנא עם מאסטר מינגטונג גו היא אימון ממוקד ומעצים לאנשים הרוצים לשפר את איכות חייהם ומצוינת למתמודדים עם אתגרים בריאותיים – גופניים ורגשיים. בהתבסס על סדנאות בשיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי” (הנקראת באנגלית Wisdom Healing Qigong ובסינית Zhineng Qigong) שהתקיימו בבית החולים ללא תרופות בסין, שם רבים שסבלו מבעיות רפואיות קשות וחשוכות מרפא טופלו בהצלחה, סדנא זו פותחת את הלב, מעצימה את חכמת הריפוי בגוף ומסייעת לגייס כוחות לאיזון והחלמה ומעודדת בריאות ושמחה פנימית.

מאסטר מינגטונג גו הוא מורה ומרפא בעל שם עולמי בשיטה זו, זכה בתואר הכבוד מאסטר צ’י קונג העולמי בקונגרס הצ’י קונג ה-13 שנערך בסן פרנסיסקו, ונמנה על תלמידיו הותיקים של Grandmaster Dr. Pang Ming ממציא ומפתח שיטת ה-Zhineng Qigong. בסדנא משתתפים ותומכים מורי צ’י קונג ישראלים, שהוסמכו בשיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי” על ידי מינגטונג גו, ומקיימים במהלכה קבוצות שיתוף בהנחיית המאסטר. מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל!

להרשמה לסדנא הקליקו כאן, זה הכי קל ונח, יחד עם זאת ניתן לפנות אלינו לקבלת מידע בטל’ 052-3964048. 

עלויות והנחות:

הסדנא תתקיים בתאריכים 10-14/11/2017 ימים שישי עד שלישי (5 ימים, 4 לילות), בקיבוץ נחשולים, הממוקם על שפת הים למרגלות רכס הכרמל.

 • עלות השתתפות בסדנא + ארוחות הינה 2,280 ש”ח (ללא לינה).
 • למעוניינים בלינה (בעלות נפרדת), יש לפנות לקבלה או למחלקת הזמנות של מלון חוף נחשולים להזמנת חדר בטל’ 04-6399533.
 • עלות לחדר אירוח כפרי סטנדרטי ללילה: עלות לאדם בחדר ליחיד – 660 ש”ח, עלות לאדם בחדר זוגי – 330 ש”ח, עלות לאדם בחדר לשלושה – 220 ש”ח.
 • לאנשים שיודעים מראש עם מי הם רוצים להיות בחדר מומלץ להגיד לנציג השירות במלון בעת ההזמנה.
 • מי שמעוניין בחדר משודרג ניתן לברר פרטים/עלויות בעת הזמנת החדר.

הנחות לסדנא המעמיקה (אין כפל הנחות):

 • “הרשמה מוקדמת” עד 20.10.17 כולל, עלות הסדנא בתקופה זו היא 1940  ש”ח (במקום 2,280 ש”ח, כ-15% הנחה).
 • החל מה-21.10.2017, בני משפחה יהנו מהנחה של 10%. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 1117 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

מתקשה בתשלום הסדנא? ניתן לפנות אלינו בדוא”ל info@chicenter.co.il לבקשת מלגה עם פרטים מלאים כולל סיבת הבקשה (זו תופנה ל”קרן אורנים”).

“מאז שחליתי במלריה בגיל 4 הייתי ילדה חלשה וחולנית. כשהייתי בת 21 שני הורי נהרגו. בשביל להמשיך לתפקד אטמתי את עצמי. לאט לאט התחלתי לשלם מחיר. הגעתי לסדנא של מינגטונג לפני שנתיים כשאני סובלת. אחרי הסדנא הרגשתי המון חיוניות, והרבה פחות כאב והגבלה בתנועה. המשכתי לתרגל בבית… הלימוד והתרגול העשירו וחיזקו אותי, ועזרו לי להתמודד עם רגשות שהדחקתי, ולחיות חיים מלאים יותר. בד בבד המצב הגופני השתפר. היום אני מורה מוסמכת ועוזרת לאנשים נוספים ללכת יחד בדרך ההבראה.” – ורד בר וייס

מידע נוסף אודות הסדנא

OPEN YOUR HEART & MAKE A DIFFERENCE

בסדנא ניחשף לתורת וחכמת שיטת Wisdom Healing Qigong (ZHINENG) ובמיוחד נתמקד בשלושת מרכיבי השיטה העיקריים ובתהליך המשמעותי של ריפוי בקבוצה.

מרכיבי השיטה העיקריים הם:
[1] Awaken Vitality – תרגול תנועתי, בשילוב מדיטציה ודמיון מודרך, שנועד להגביר את כח החיים בגוף. [2] Sound Healing – ריפוי האיברים הפנימיים באמצעות הגיית צלילים ותדרים מרפאים. [3] Lift Chi Up Pour Chi Down – תרגול המאפשר להזמין צ’י מהיקום אל מרכזי האנרגיה העמוקים שבגופנו. התרגול פשוט יחסית, זורם ומהנה.

לנוחיותכם – לחצו כאן לטבלת טרמפים

הקליקו לתוכניית הסדנא / CLICK FOR TIMETABLE

הסדנא מתאימה לכל מי ש:

רוצה גוף ולב בריאים יותר, שמשתוקק לחיבור ואהבה עצמית, רוצה להושיט יד לאחרים בדרך מאוזנת ומספקת יותר, רוצה לשמור על לב פתוח ואוהב גם בעת מצוקה וסבל, מוכן לשחרר רגשות מגבילים, מלחיצים, שליליים, מוכן להכיל יותר אושר ושמחה בתוכך ומסביבך, רוצה ללמוד שיטות שיעזרו לו לממש את משאלות לבו העמוקות ביותר וגם למורה ו/או מטפל הרוצה להתחדש ולהרחיב את ארגז הכלים שלו.

הסדנא מתאימה לכ-ו-ל-ם! עבור החדשים שביניכם הסדנא היא היכרות ראשונה עם הצ’י קונג, עבור בעלי ניסיון הסדנא תלמד אתכם גם דברים חדשים וגם תלמדו שהקשבה נוספת ותרגול נוסף הם העמקה שמייצרת תובנות חדשות, עבור הותיקים שביניכם המהות אינה בהכרח לימוד של נושאים חדשים אלא למעשה תרגול בנוכחות קבוצה גדולה של מתרגלים והחשיבות הרבה של תרגול אינטנסיבי עם מינגטונג גו. ולראייה לכל סדנא שלנו מצטרפים גם מורים ולומדים בכל פעם דברים חדשים.

חווית הסדנא בסביבה תומכת, מעודדת התמדה בתרגול, ובסופו של דבר תרגול מתמשך יכול להביא לריפוי ולאורח חיים בריא. הסדנא פותחת דלת להבראה ולשיפור איכות החיים, ויכולה לחולל מהפך אמיתי בחייכם. דמיינו איך יראה עולמכם כשתחיו את החיים כל יום מחדש עם לב פתוח….

 • הלב הוא נקודת המפתח/הכניסה לבריאות גופנית, איזון רגשי/נפשי, והתעוררות רוחנית.
 • לימוד השיטה ממאסטר מינגטונג גו, מורה יוצא דופן והבכיר ביותר בשיטה זאת מחוץ לסין.
 • גישה לידע מעמיק שנצבר במשך מאות שנים.
 • חשיפה לאנרגיה ישירה המשפיעה על התאים בגוף ומסייעת לך בעזרת שיטה רבת עוצמה להעיר את חוכמת הריפוי הפנימית הגלומה בך.
 • לימוד תנועות, צלילים, מדיטציות, ודמיון מודרך של שיטת Wisdom Healing Qigong ברמה בסיסית וברמה מתקדמת יותר תוך תרגול פרקטיקה אינטנסיבית יום-יום על מנת לשחרר חסימות ולפתח רמה עמוקה יותר של ריפוי פיזי, רגשי ואנרגטי.
 • תרגול ותמיכה מתמשכים של Wisdom Healing Qigong לכל אורך הסדנא על מנת לסגל בסיס טוב להתמדה והמשכיות התרגול האישי בבית.
 • הסדנא כמפגש ריפוי קבוצתי עם מאסטר מינגטונג גו תחבר אותך לחווית אנרגיית הריפוי.
 • תמיכה אישית בסביבה מחבקת ובהנחיית מורים מקצועיים ומסורים.
 • פתיחת הלב הוא צעד ראשון בדרך לשינוי מצב בריאותי שלילי.
 • זמן להירגע, הזדמנות לשקט, התבוננות, מחשבה והזנה אישית-פנימית.
 • הזדמנות לטרנפורמציה – טיפול בגוף, בתודעה ובלב כמקור אנרגיה לאהבה ולאושר.

** שימו לב – ייתכנו שינויים בתכנית לשיקול דעת המנחהarray(0) { }