"להעיר את המרפא שבתוכנו"

סדנאות צ'י קונג של 1/3/5/8 ימים עם מינגטונג גו

מתי
1-8/11
איפה
רשפון
נחשולים

מאסטר Mingtong Gu מגיע לישראל

ZHINENG (Wisdom Healing) QIGONG

מאסטר מינגטונג גו הוא מורה ומרפא בעל שם עולמי, זכה בתואר הכבוד מאסטר צ’י קונג העולמי בקונגרס הצ’י קונג ה-13 שנערך בסן פרנסיסקו, מותיקי תלמידיו של Grandmaster Dr. Pang Ming ממציא ומפתח שיטת ה-Zhineng Qigong. מינגטונג גו התחיל ללמוד אצל ד”ר פאנג בשנת 1996, הינו המאסטר הבכיר ביותר בשיטה זאת מחוץ לסין, מלמד בארה”ב ובאירופה החל משנת 2001 ובארבע השנים האחרונות מגיע לישראל פעמיים בשנה בקביעות.

צ’י קונג היא חוכמה ומסורת עתיקת יומין. מצד אחד, ידע של עבודה עם אנרגיה, מחקר של מדע החיים והאנרגיה, ומצד שני תרגול של ריפוי עצמי, התפתחות עצמית, טיפול עצמי, העצמה עצמית, מימוש עצמי. עבור רוב בני האדם האנרגיה המקיפה אותנו היא בלתי נראית או מוכרת, יחד עם זאת אלו המכירים באנרגיה ורוצים להתפתח ולעבוד איתה לומדים בהדרגה לשפר את הגוף-לב-נפש, לשנות דפוסי אנרגיה וחסימות אנרגיה בגופם, לחזק ולחדש את המערכת החיסונית והלימפתית, למנוע מתח יומי מצטבר, למנוע מחלות ולשפר את הבריאות.

הריטריט עם מאסטר מינגטונג גו הוא אימון ממוקד ומעצים לאנשים הרוצים לשפר את איכות חייהם ומצוין למתמודדים עם אתגרים בריאותיים – גופניים ורגשיים. בהתבסס על סדנאות בשיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי” (הנקראת באנגלית Wisdom Healing Qigong ובסינית Zhineng Qigong) שהתקיימו בבית החולים ללא תרופות בסין, שם רבים שסבלו מבעיות רפואיות קשות וחשוכות מרפא טופלו בהצלחה, סדנא זו פותחת את הלב, מעצימה את חכמת הריפוי בגוף ומסייעת לגייס כוחות לאיזון והחלמה ומעודדת בריאות מיטבית ושמחה פנימית. הריטריט יתמקד בתודעה ואנרגיה – ריפוי הגורמים העמוקים יותר למחלות כרוניות וכל המחלות בכלל (פיזית, רגשית, נפשית ורוחנית).

תרגול צ’י קונג בשיטת חוכמת הריפוי משלב שלושה מרכיבים עיקריים: [1] תנועה לפתיחת הגוף הפיזי בשילוב מדיטציה ודמיון מודרך, [2] ריפוי בצלילים באמצעות הגיית צלילים ותדרים מרפאים המהדהדים באיברים הפנימיים וחודרים עמוק לתוך הגוף הרגשי, [3] ועבודה פנימית על תודעה, תרגול המאפשר להזמין צ’י מהיקום אל מרכזי האנרגיה העמוקים שבגופנו, וזו העבודה החשובה ביותר על מנת לפתח את המוח שמשפיע על כל הגוף-נפש. תרגולים אלה תומכים זה בזה, יחסית קלים להבנה ופשוטים לביצוע, נלמד ונתרגל את כולם בריטריט. הריטריט מתאים למתרגלים בכל הרמות (מתחילים/מתקדמים/מורים).

שיטת צ’י קונג חכמת הריפוי פותחת דלת לטרנספורמציה, הבראה ושיפור איכות החיים, יכולה להרחיב את ארגז הכלים שלכם ולחולל מהפך אמיתי בחייכם.

** גוף ולב בריאים יותר ** חיבור ואהבה עצמית ** איזון וריפוי פיזי, רגשי ואנרגטי ** לב פתוח, מקבל ואוהב ** שחרור רגשות מגבילים ** פחות שליליות וסטרס ** הזדמנות לשקט והתבוננות ** יותר אושר ושמחה **  תמיכה וריפוי קבוצתי ** בסיס לתרגול אישי בבית ** 

במהלך הריטריט יתקיימו קבוצות שיתוף בהנחיית מיטב מורי הצ’י קונג בישראל, שהוסמכו בשיטת ZHINENG (Wisdom Healing) QIGONG על ידי מאסטר מינגטונג גו. המורים ישתתפו בריטריט מתחילתו ועד סופו במטרה לתמוך בשדה הצ’י ובכם המתרגלים.

אל הריטריט בנחשולים (נובמבר 2017) הגעתי די במקרה, בעקבות פרסום שראיתי…. האמת, חששתי… לא ידעתי לקראת מה אני הולך, לא הכרתי כמעט אף אחד, ולא התאמנתי בצ’י קונג או הכרתי את שיטת ZHINENG QIGONG לפני. מהרגע הראשון כשהרטריט התחיל הרגשתי שמשהו נפלא מתרחש בתוכי. הגעתי לריטריט אחרי שנה מאוד מאתגרת מבחינה נפשית, ולהפתעתי, ברגע שהתחלנו, הלכה והתמלאה בי התחושה שחזרתי הביתה, החזרה הזו הביתה שהרגשתי, הייתה חזרה אל עצמי…”. – עוז שבתיאלי

לימוד ותרגול צ’י קונג חכמת הריפוי

OPEN YOUR HEART & MAKE A DIFFERENCE

מחצית מהמקומות לסדנא ולריטריט עם מאסטר מינגטונג גו שוריינו במהלך ביקורו הקודם בישראל. למעוניינים ללמוד ולתרגל צ’י קונג עם המאסטר המוערך, אנא מהרו להירשם.

הריטריט יתקיים במשך 8 ימים ומורכב מסדנאות לימוד ותרגול שיתחילו ביום חמישי ה-1/11/2018 וימשכו ברציפות עד יום חמישי ה-8/11/2018. מדובר על 3 ימים (ללא לינה) במושב רשפון וחמישה ימים (כולל לינה, 4 לילות) בקבוץ נחשולים. ישנה אפשרות להירשם לריטריט מלא של 8 ימים או באופן חלקי ל-3 ימים או 5 ימים כמפורט בהמשך.

להרשמה הקליקו כאן, הרשמה אונליין הכי קל ונח.
תמיד ניתן לפנות אלינו לקבלת מידע בטל’ 052-3964048. 

לנוחיותכם:

 • לחצו כאן לצפייה בתכנייה סדנא רשפון (חלק א) / תכנייה סדנא נחשולים (חלק ב).
 • לחצו כאן לטבלת טרמפים.
 • הורדת והדפסת ניירת לסדנת 3 ימים ברשפון – כאן.
 • הורדת והדפסת ניירת לריטריט 5 ימים בנחשולים – כאן.
 • עלויות והנחות:

  • עלויות רגילות:
  • במהלך אוגוסט מבצע הרשמה מוקדמת שלב א – לנרשמים תינתן הנחה של 15% על המחיר המלא:
  • במהלך ספטמבר מבצע הרשמה מוקדמת שלב ב – לנרשמים תינתן 10% הנחה על המחיר המלא.
  • במהלך אוקטובר – בני משפחה בלבד יהנו מהנחה של 10%. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 1118 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
  • ברשפון העלות כוללת: השתתפות בסדנא + ארוחות צהריים קלות.
  • בנחשולים העלות כוללת: השתתפות בריטריט + ביום ראשון ה-4/11 ארוחת ערב (אנא הצטיידו מהבית בכריך לארוחת צהריים קלה) + בימים שני עד רביעי ארוחות בוקר/צהריים/ערב מלאות, ביום חמישי ה-8/11 ארוחת בוקר וצהריים.
  • לינה בקבוץ נחשולים:
   • יש לפנות לקבלה או למחלקת הזמנות של מלון חוף נחשולים להזמנת חדר בטל’ 04-6399533 (בתשלום נפרד).
   • עלות ל-4 לילות בחדר אירוח כפרי סטנדרטי: עלות לאדם בחדר ליחיד – 2400 ש”ח, עלות לאדם בחדר זוגי – 1200 ש”ח, עלות לאדם בחדר לשלושה – 800 ש”ח.
   • לאנשים שיודעים מראש עם מי הם רוצים להיות בחדר מומלץ להגיד לנציג השירות במלון בעת ההזמנה.
   • מי שמעוניין בחדר משודרג ניתן לברר פרטים/עלויות בעת הזמנת החדר.

  מתקשה בתשלום הסדנא? ניתן לפנות אלינו בדוא”ל info@chicenter.co.il לבקשת מלגה עם פרטים מלאים כולל סיבת הבקשה (זו תופנה ל”קרן אורנים”).array(0) { }