התקשרו 054-4983478 054-4983478

Wisdom Healing Qigong

התחדשות אנרגטית עם ענת שרייבר

מתי
שבת 20.07
איפה
מושב רשפון

סדנת צ’י קונג להתחדשות אנרגטית

Wisdom Healing Qigong Workshop

הצטרפו אלינו לסדנת צ’י קונג לפתיחת שערי האנרגיה של הגוף בכדי להתחבר אל מעיינות החיוניות בתוכנו ולהגביר את פוטנציאל הריפוי והחיבור בינינו ליקום סביבנו. בסדנא נלמד לעומק ונחווה את קסם זרימת הצ’י דרך השערים והפתחים בגוף וריכוזם. נתרגל כינוס, מרכוז ושחרור דרך הקשבה פנימה, התבוננות ותרגילים תנועתיים. נניע את האנרגיה על ידי תרגול עצמתי של לה צ’י (La QI), פתיחה וסגירה, שחרור ומרכוז האנרגיה. נתרגל השקטה והרחבה של שדה התודעה ומתוך זה הפחתת רמת הסטרס בגוף ושחרור של משככי כאבים טבעיים במוח שלנו. נשתמש במפתחות הזהב של צ’י קונג חכמת הריפוי ותרגילים מתוך הסדרות “לעורר את החיוניות” Lift Qi Up Pour Qi Down ותרגולים של “כוס התה של הקיסר” (ידי הדרקון). נתכוונן לצירי האנרגיה בגוף ומחוצה לו, בכדי לחוות הבנה עמוקה של קשר עם היקום, כיוון, כוונה וזרימה. נתבונן ונחוש לעומק את כל הרבדים של התרגולים הפיזיים, הנפשיים והאנרגטיים. 

תכנית הסדנא:

08:30-09:00  התכנסות וכבוד קל
09:00-13:00  תרגול והעמקה עם הפסקות קצרות

הסדנא תתקיים ביום שבת ה-20.07.2019 בין השעות 08:30-13:00.
מבואת בית העם – דרך הפרחים 14, מושב רשפון
.

* יש חניה בשפע במגרש החניה ליד מסעדת לירי לאונג’ (רח’ הפרחים 12, רשפון).
** מומלץ להביא עמכם מהבית בקבוק מים אישי, אוכל מחברת וכלי כתיבה.

עלות והנחות

1. עלות הסדנא 250 ש”ח לאדם.
2. במסגרת מבצע הרשמה מוקדמת, עד ה-4.07, העלות לסדנא היא 200 ש”ח בלבד.
3. לאחר ה-4.07 תינתן הנחה של 10% ל”בני משפחה”. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 200719 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
4. מחיר מחבק למנויים של המרכז לתרגול יומי!! 150 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח), למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון מנויים בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

“Qigong wisdom is a teaching and practice of communing with the oneness, knowing the formless and embodying it in physical form” ~ Mingtong Gu

“אני דורכת על האדמה / כמו על גוף חי / אני דורכת על העפר / שתחתיו מדברים המים / מדברים שורשים / מדברות מתכות / קול המונכם מחריש את אוזניי / מסחרר את ליבי / גם האוויר מתנועע ושר / ובגבהים מתפוצצים עולמות” ~ שירי זלדה, הוצאת הקיבוץ המאוחד, תשמ”ה.

סדנת צ’י קונג עם ענת שרייבר

מידע אודות הסדנא והמורה

הצטרפו אלינו לסדנה נפלאה של הכרה ופתיחה אל האנרגיה החיונית בגוף ומחוצה לו, בה נחווה ונקשיב לנוכחות האנרגטית שלנו ברגע הזה – כאן ועכשיו. נחזק את כוחות הריפוי שבתוכנו על ידי פתיחה אל שדה אנרגיה מתרחב ומתעצם ונתמיר קושי, מתח וכאב לאנרגיה חיונית ולבריאות מיטבית. מתוך תודעה צלולה ויציבה נפתח אל מאגרי הצ’י בגוף דרך השערים. נעיר את הצ’י לתנועה, נעודד את כוחות החיים האגורים בנו, נתחבר עם הצ’י של היקום ונבסס את חוויית היותנו נוכחים על פני האדמה הזו כצירים בין שמיים לארץ.

בסדנא  נתמקד בהבנת אפשרויות ההכוונה של האנרגיה וחיבור המיינד אל התנועה הפנימית של שערי האנרגיה בחיבור עם מאגרי האנרגיה וצירי התנועה בגוף:

[1] נתרגל את מדיטציית החיוך הפנימי שמחברת את התודעה עם הלב והחמלה הפנימית הקיימת בנו.
[2] נתרגל חלקים מתוך הסדרה “לעורר את החיוניות” – תרגול עוצמתי ועמוק ברמה הרגשית, הפיזית והרוחנית.
[3] נכיר את המיקום האנטומי של הנקודות והשערים.
[4] נחקור את החלקים השונים של התרגילים ונתמקד בזרימת האנרגיה דרך השערים.
[5] נלמד איך לעורר את כוח החיים (הצ’י)  על ידי פתיחה וכינוס של השערים.
[6] נתרגל את התנועות ונדייק בהן.
[7] נעבוד עם מנטרות הרפוי המשולבות בתנועה חסרת המאמץ.
[8] נלמד לכוון את המיינד והדמיון כדי להעצים את כוח הריפוי הטבעי שלנו.

הסדנא מתאימה למתרגלים וותיקים שמעוניינים להעמיק את התרגול האישי ולמתחילים שמוכנים להתמודד ולקפוץ ישר למים עמוקים.

את הסדנא תעביר המורה ענת שרייבר
ענת מורה ותיקה העוסקת בצ’י קונג משנת 1985, לומדת עם מאסטר מינגטונג גו משנת 2014, אמנית ומטפלת מוסמכת בזן-שיאצו ורפואה סינית, פסיכותרפיסטית גופנפש ומנחת סדנאות ומסעות ברוח ה”דאו”, מטפלת ומנהלת את “מרחב טאו” בקרית טבעון – מרכז לרפוי, אמנות, תנועה ואמנויות לחימה סיניות. לענת קבוצות תרגול צ’י קונג חכמת הריפוי בטבעון, חיפה ורשפון.

אני מזמינה אתכם בשמחה לאפשר לחכמת ההרמוניה של הגוף לעורר אותנו להתחדשות וריפוי. נאפשר לשדה הצ’י האישי והקולקטיבי להתמיר כיווצים בכל המימדים לאנרגיה ממוקדת, ויטאלית ואוהבת. על ידי סינכרון התודעה עם כוונת הלב והגוף נאפשר חיבור עם העולם,  בריאות ויצירתיות במובנם המלא“.~ ענת שרייבר

הקליקו כאן והקדימו להירשם, מספר המקומות מוגבל.array(0) { }