Wisdom Healing Qigong

סדנת צ'י קונג עם ענבל רז - הריפוי באמצעות שלושת ה-A's

מתי
שבת 17.02
איפה
מושב רשפון

סדנת צ’י קונג עם ענבל רז

Wisdom Healing Qigong Workshop

הצטרפו אלינו לסדנא “קבלה, הנעה והוקרה בחיינו” – סדנת צ’י קונג בשיטת Wisdom Healing Qigong (Zhineng Qigong) שריפאה אלפי אנשים בבית החולים ללא תרופות מיסודו של ד”ר פאנג מינג, המתעמקת בתאוריה ובפרקטיקה של שלושת ה – A’s (קבלה, הנעה , הוקרה ובאנגלית Acceptance, Activation, Appreciation).

אנו מזמינים אתכם להכיר ולהעמיק לתוך הקונספט של שלושת ה A’s – כלי עוצמתי ופרקטי לשחרור מכאבים פיזיים ורגשיים. בתפיסה של הצ’י קונג כל כאב בין אם הוא פיזי או רגשי בא לידי ביטוי במקום בגוף שבו זרימת האנרגיה חלשה או תקועה. בסדנה נלמד להתחבר למקומות אלו ובאמצעות התבוננות וקבלה של חווית הכאב בגוף נביא ונפעיל את הצ’י, נזין ונשחרר את המקומות החסומים בתוכנו, נחדד את הנוכחות בגוף ונעצים את החיבור הפנימי לכוחות הריפוי הטבעיים שלנו.

עשה באין עשיה, פעל באין פעולה” — לאו טצה / ספר הדרך והסגולה

תכנית הסדנא:

08:30-09:00  התכנסות וכבוד קל
09:00-13:00  תרגול והעמקה עם הפסקות קצרות

* מומלץ להביא מהבית כרית קטנה, שמיכה קלה, זוג גרביים נוסף, כריך או מזון אחר.

הסדנא תתקיים ביום שבת ה-17.02.2018 בין השעות 08:30-13:00,
בבית העם, דרך הפרחים 14, מושב רשפון
.

עלות והנחות

1. עלות הסדנא 250 ש”ח לאדם.
2. עד ה-10.02, מחיר השקה מיוחד (הרשמה מוקדמת), בעלות של 200 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח).
3. לאחר ה-10.02, 10% הנחה ל”בני משפחה”. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 170218 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
4. מחיר מחבק למנויים של המרכז לתרגול יומי!! 150 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח), למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון מנויים בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

הצ’י קונג הוא כלי עוצמתי לריפוי עצמי

מטרת הסדנה היא ללמוד ולתרגל את העבודה עם שלושת ה-A’s כדי להפנים את הכלי המדהים הזה ולהמשיך ולהפעיל אותו בתרגול ובחיים, כדי להעצים את החיבור לכוחות הריפוי הפנימיים, כדי לחוות יותר שמחה והנאה בחיים מתוך החיבור לגוף, לתחושות, לרגשות ולחוויות שעולות בין אם הן נעימות יותר או פחות.

סדנא לקבלה, הנעה והוקרה בחיינו

מידע אודות הסדנא והמורה

השילוב בין אקטיביות ופאסיביות בחיים הוא כמו ריקוד עדין, איזון על חבל דק. הנוכחות במרכז, מבלי להיסחף אחר, האינטנסיביות האקטיבית או הרוגע הפאסיבי לאחד מהקצוות, מהווה אתגר לכולנו. במזרח, יש נטייה אל הקצה הסביל, אל קבלה של החיים ומה שהם מזמנים עד כדי חוסר פעולה. במערב, הקוטב הפעיל הוא הדומיננטי, אנחנו פועלים כדי לשנות את המציאות עד כדי מלחמה.

בתרגול צ’י קונג חכמת הריפוי שבים ומוצאים את אותה נוכחות במרכז, לומדים לשלב בין שלושת ה-A’s שהם: Acceptance – קבלה של החיים ל-Activation – הפעלה, הנעה של האנרגיה, וחוזרים ומזכירים לעצמנו להודות – Appreciation ולראות את מה שיש.

בסדנא נתמקד בלימוד התאוריה ותרגול שלושת ה-A’s:

[1] נלמד ונתרגל טכניקה פשוטה ועוצמתית לעבודה עם כאבים פיזיים ורגשיים.
[2] נתחבר לחיוניות, לאנרגית החיים, שטמונה בתוכנו.
[3] נלמד לכוון את הצ’י באמצעות התודעה, כדי להעצים את כוחות הריפוי הטבעיים.
[4] נתרגל לה צ’י.
[5] תרגול עוצמתי ועמוק ברמה הפיזית הרגשית והרוחנית.

הסדנא מתאימה לכל מי שרוצה לחזק את הנוכחות בגוף, לחוות, להכיר, להתחבר ולהפעיל את כוחות הריפוי הטבעיים שחבויים בתוכו, מתאימה למי שמתמודד עם כאבים פיזיים ורגשיים, לתלמידים בכל הרמות – חדשים וותיקים, וגם לאנשי מקצוע מתחום התנועה האנרגטית ומתחום עבודת גוף נפש.

את הסדנא תעביר ענבל רז, מורה ותיקה ונפלאה –

ענבל רז – ענבל מטפלת ברפואה סינית ומגע משנת 1988 ומלמדת צ’י קונג משנת 1991. עבדה ביחידה לרפואה משלימה בבי”ח איכלוב ובמרפאה לרפואה משלימה של “כללית משלים” בבית לוינשטיין. למדה אצל מורים רבים ביניהם ד”ר ז’אן מארק איסלה, אליזבט רושט דה לה וולה ופטר ואן קרבל. לימדה רפואה סינית וצ’י קונג בבית ספר לרפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות ברחובות. בשנת 1991 פגשה לראשונה את הצ’י קונג הרפואי אצל ד”ר זאן מארק איסלה, והמשיכה ללמוד עם מורים בולטים בתחום בהם פונג הא, ז’אן מישל שומה ולי ג’ונג פאנג. לומדת עם מאסטר מינגטונג גו משנת 2014. במשך כל השנים הללו מטפלת בדיקור, מגע וצ’י קונג רפואי בקליניקה פרטית, מלמדת ומטפלת בצ’י קונג בשיעורים קבוצתיים ואישיים ומומחית לפיתוח ותמיכה בתרגול ביתי של צ’י קונג רפואי.

אני מזמינה אתכם לבוקר של צ’י קונג שבו תכירו מקומות חדשים בתוככם. ד”ר פאנג, שהמציא את השיטה, קרא לה בין היתר ‘המדע של הניסים’, ובסדנא נלמד לחולל ניסים – להניע את החסימות ולהיות בשמחה והוקרה. שלכם, ענבל רז“.

הקדימו להירשם מספר המקומות מוגבל.

פרטים נוספים בדף ההרשמה

* יש חניה בשפע במגרש החניה ליד קפה גופרמן (רח’ הפרחים 12, רשפון).array(0) { }