התקשרו 052-3964048 052-3964048

Wisdom Healing Qigong

סדנת SOUND HEALING עם נירה רבינוביץ

מתי
16.02
איפה
מושב רשפון

מה בתוכנית?

סדנת Sound Healing עם נירה רבינוביץ

ברפואה הסינית מאמינים כי מצב רגשי קיצוני יכול לערער את כל מערכות הגוף ולהחליש את המערכת החיסונית. היום יותר מתמיד, גם בעולם המערבי, ברור כי אתגרים בריאותיים פיזיים קשורים ברובד עמוק יותר לבעיה רגשית, הם מושפעים ומשפיעים על המצב הרגשי. ב-Wisdom Healing Qigong, צ’י קונג בשיטת חכמת הריפוי, ישנה טכניקת ריפוי בעזרת הקול שנקראת Sound Healing, אלו צלילי מרפא שהדהודם משפיע על האיברים הפנימיים ומעודד ריפוי גופני ורגשי. הגייה נכונה של הצלילים משפיעה על הגוף-נפש באופן מעמיק ומאפשרת התמרת רגשות כחלק מתהליך של שינוי והתפתחות. הסדנא עם נירה רבינוביץ תתמקד בטכניקה הייחודית של ריפוי בצלילים, בדגש על 15 צלילי המרפא המשויכים לחמשת האיברים הפנימיים, כשהנושא המרכזי יהיה הגיית צלילי הריפוי על מנת להשתמש בקול לריפוי בצורה מיטבית. הצטרפו לסדנת צ’י קונג בשיטת Wisdom Healing Qigong שריפאה אלפי אנשים בבית החולים ללא תרופות מיסודו של ד’ר פאנג מינג. 

הסדנא מתאימה לתלמידים בכל הרמות, גם לתלמידים חדשים, וגם לאנשי מקצוע מתחום התנועה האנרגטית ומתחום עבודת גוף ונפש, והיא הזדמנות מיוחדת לכולנו להפגש ולתרגל ביחד בשדה הצ’י. הצטרפו לסדנה החוויתית המועברת מתוך שמחה חיים ופתיחת הלב – החופש לחיות!

עלות והנחות

1. עלות הסדנא 250 ש”ח לאדם.
2. עד ה-07.02, מחיר השקה מיוחד (הרשמה מוקדמת), בעלות של 200 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח).
3. החל מה-08.02, “בני משפחה” יהיו זכאים ל-10%. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 160219 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
4. מתקשה בתשלום הסדנא? ניתן לפנות אלינו בדוא”ל info@chicenter.co.il לבקשת מלגה (עד חודש לפני הסדנא) עם פרטים מלאים כולל סיבת הבקשה (זו תופנה ל”קרן אורנים”).

צ’י קונג מאפשר לכל אדם באשר הוא לקחת חלק פעיל בשמירה על איכות חייו

“מטרת הסדנא היא להעצים, להעמיק, לתת השראה ולחלוק את דרך הריפוי, כדי שכל אחד מהמתרגלים יוכל ליהנות מהחוויה הטובה של היותו בן אנוש על כדור הארץ. בעזרת צלילי הריפוי אנו יכולים לגעת ברגש ולהתמיר מתח לחיוניות, פחד לחוכמה, עצב לשמחה וחרדה לאושר מעצם קיומנו עלי אדמות.” – נירה רבינוביץ

ריפוי בעזרת הקול

תכנית הסדנא ומידע נוסף

08:30-09:00  התכנסות וכבוד קל
09:00-13:00  תרגול והעמקה עם הפסקות קצרות

הסדנא תתקיים ביום שבת ה-16.02.2019 בין השעות 08:30-13:00,
במבואת בית העם, דרך הפרחים 14, מושב רשפון
.

בסדנא נתמקד, נלמד ונתרגל…
[1] כיצד להגות את צלילי הריפוי כדי לעורר את כוח החיים (הצ’י) בגוף.
[2] תרגול עוצמתי ועמוק ברמה הרגשית, הפיזית והרוחנית.
[3] נתרגל את התנועות ונדייק בהן.
[4] נעבוד עם מנטרות הרפוי המשולבות בתנועה חסרת המאמץ.
[5] נלמד לכוון את המיינד והדמיון כדי להעצים את כוח הריפוי הטבעי שלנו.

קדישו ארבע שעות לסדנת צ’י קונג עם נירה רבינוביץ ולימדו טכניקת ריפוי מופלאה >> Sound Healing >> אקותרפיה >> ריפוי בעזרת גלי הקול שלכם. טכניקה קדומה זו, אשר מקורותיה במסורת הדאואיסטית העתיקה, מאפשרת התמרת רגשות ומעבר למצב ריגשי הרמוני ויציב. אחרי הסדנא תחושו רעננים, חיוניים, שלווים, משוחררים ותשדרו זאת גם לסובבים אתכם. לחצו כאן להרשמה.

הזדמנות נפלאה ללמוד ממורה ותיקה ונהדרת –

נירה רבינוביץ – מורה ומתרגלת ותיקה מצוות מורי הצ’י סנטר, בעלת ניסיון רב בעבודה עם מתמודדים במחלות כרוניות וסרטן, מנהלת מגמת צ’י קונג טיפולי בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב, עובדת במרכז דוידוף לחקר וטיפול בסרטן בבית חולים בילינסון. נירה חייתה שנים בסין שם הכירה את השיטה והשתמשה בה גם לריפוי עצמי. מאז הצ’י קונג הוא דרך חיים עבורה.

אני מזמינה אתכם לסדנת ריפוי בעזרת הקול. נהגה את המנטרות הרפואיות, את הצלילים המרפאים, נעמיק בתנועות, בנשימה ונשתמש בדמיון כדי להגיע לחכמת הגוף ולעורר אותו לריפוי. אלמד איך ליצור את הקסם. איך להתמיר מתח לאנרגיה חיונית ולהשתמש בכוחות הריפוי הנמצאים בתוכנו. להתראות, שלכם נירה רבינוביץ.

The Sound Technology re-patterns the physical, emotional, mental and spiritual energy that is not flowing freely, and experienced as pain and suffering, into energy that is flowing freely, bringing forth natural states of happiness, compassion, openess and clarity.” — Master Mingtong Gu

הקדימו להירשם מספר המקומות מוגבל.array(0) { }