התקשרו 054-4983478 054-4983478
  • דף הבית
  • סדנאות
  • 13.07.2019 סדנת צ’י קונג חווייתית לילדים והורים / נכדים וסבים

Wisdom Healing Qigong

סדנא חוויתית לילדים עם תמר ארז ויוחאי דור

מתי
שבת 13.07
איפה
מושב רשפון

סדנת צ’י קונג לדרקונים שביניכם

Wisdom Healing Qigong Workshop

הצטרפו אלינו לסדנת צ’י קונג לילדים, בשיטת ׁׁׁ”חכמת הריפוי” – חוויה בין דורית להורים וילדים ו/או לסבים ונכדים. בסדנא נחווה את הגוף שלנו בקלילות, בזרימה ובמשחק. דרך תנועות, צלילים ודמיון, נעיר ונניע את זרימת האנרגיה בגופנו, וניפתח בליבנו אל חוויה של שמחה, בריאות ואהבה. צ’י קונג בשיטת “חכמת הריפוי” (Wisdom Healing Qigong / Zhineng) הוא תרגול המאפשר לרפא את עצמנו ולרפא אחרים. בעזרתו נרפאו אלפי אנשים, וכמובן גם ילדים, ב”בית החולים ללא תרופות” מיסודו של ד”ר פאנג מינג, אשר פעל בסין בשנות השמונים של המאה הקודמת. 

תכנית הסדנא:

08:30-09:00  התכנסות וכבוד קל
09:00-13:00  תרגול והעמקה עם הפסקות קצרות

הסדנא תתקיים ביום שבת ה-13.07.2019 בין השעות 08:30-13:00.
מבואת בית העם – דרך הפרחים 14, מושב רשפון
.

* יש חניה בשפע במגרש החניה ליד מסעדת לירי לאונג’ (רח’ הפרחים 12, רשפון).
** מומלץ להביא עמכם מהבית בקבוק מים אישי, אוכל מחברת וכלי כתיבה.

עלות והנחות

1. עלות הסדנא 300 ש”ח לזוג (ילד+מבוגר).
2. במסגרת מבצע הרשמה מוקדמת, עד ה-27.06, העלות לסדנא היא 250 ש”ח בלבד (במקום 300 ש”ח).
3. מעבר לזוג המשתתף, עלות לכל משתתף נוסף מאותה משפחה (ילד או מבוגר) הינה 75 ש”ח (במידה ומעוניינים כיתבו הודעת ווטסאפ לנייד 052-3964048 וכמה אנשים תהיו בסה”כ.
4. מחיר מחבק למנויים של המרכז לתרגול יומי!! 200 ש”ח בלבד (במקום 300 ש”ח), למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון מנויים בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

לזרום כמו ילדים… להתחבר עם השמחה שבתוכנו! סדנא הפותחת דלת להשגת מיומנויות של ראש פתוח ולב פתוח בגיל צעיר, שיפור יכולות ריכוז והתמקדות, רוגע ושלווה פנימית, קבלה ושליטה עצמית, ועוד.

“צ’י קונג מחבר אותנו עם השמחה, החיות והבריאות שבתוכנו, ועם החיים סביבנו. מחבר אותנו עם הילדים שאנו ועם הילדים שלנו – באהבה, בפליאה, וביצירה משותפת.” – תמר ארז ויוחאי דור

סדנת צ’י קונג עם תמר ארז ויוחאי דור

מידע אודות הסדנא והמורים

תרגול צ’י קונג עוזר לשמור ולטפח את הבריאות, להעיר את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף, להשקיט את המחשבות, ולהתחבר פנימה. בהתחשב באופי העדין של התנועות, הצ’י קונג מתאים מאד גם לילדים צעירים, וטוב להתחיל כמה שיותר מוקדם. אצל חלקנו הצ’י קונג הוא כבר חלק משגרת החיים ואנו משתפים את המשפחה והחברים הקרובים אלינו, וכעת זו הזדמנות נהדרת להזמין את הילדים / נכדים להצטרף אלינו ולהעניק להם את האפשרות לחוות את הצ’י קונג בעצמם. הצטרפו אלינו לסדנת קיץ חוויתית של חיבור וכייף בין-דורי.

בסדנא נתמקד בתרגולים הבאים:

[1] נלמד את תנועת הדרקון.
[2] נתחבר אל הזיכרון והידיעה הפנימית בתוכנו ש… “הכל  בסדר והכל נהיה יותר ויותר טוב!”, עם התנועה והצלילים של “האולה”.
[3] נחווה ונתרגל יציבה בריאה.
[4] נארגן את שדה הצ’י במדיטציה בה נעמיק אל תוך תודעה עדינה, שקטה ורחבה יותר.
[5] נרגיש ונחווה את “כדור האור” בעבודה אישית, ובעבודה משותפת.
[6] נלמד ונתרגל וולסקווט – כפיפות עם תנועת גל לאורך עמוד השדרה.
[7] נשיר ביחד את צלילי הלב.
[8] נתנסה במעגל ריפוי משותף.
[9] ועוד הפתעה שנגלה בסדנא! 

הסדנא מיועדת לילדים והורים ו/או נכדים וסבים ומותאמת לילדים בגילאי 6 עד 12 בליווי הורה / שניים, או בליווי סבתא / סבא / שניים, למי שכבר התנסה בצ’י קונג וגם למי שלא. כולם מוזמנים!

את הסדנא יעבירו המורים תמר ארז ויוחאי דור –

תמר ארז – תמר לומדת ומתרגלת צ’י קונג משנת 2003, ומשנת 2014 תלמידה של מאסטר מינגטונג גו ומתרגלת בדרך “חכמת הריפוי” של הצ’י קונג. סיימה שלב שני בהכשרת מורים של צ’י סנטר ומלמדת קבוצות מבוגרים בקיבוץ הזורע ובזיכרון יעקב. כמו כן מלמדת ילדים בבתי ספר ברחבי הארץ, במסגרת החזון לעבודה עם ילדים ב-WHQ. במקביל תמר מטפלת במגע כמדריכה לריפוי דרך הגוף והתודעה, משנת 1993.

יוחאי דור – יוחאי מטפל ‏ברפואת המזרח, שיאצו וצ׳י קונג מזה 18 שנים. יוחאי למד במשך השנים עם המאסטרים לצ’י קונג, רפואה פנימית טאואיסטית ושיאצו – מנטאק צ׳יאה, לאו קאנג היו, לי ג׳ון פנג, ריוקיו אנדו וצביקה קליסר. בנוסף, החל מ-2014 לומד צ’י קונג “חוכמת הריפוי” עם מסטאר מינגטונג גו, ומלמד ומטפל בצ’י קונג בשיעורים קבוצתיים ופרטניים בימי ראשון בבוקר בקיבוץ שפיים.

אנחנו מתרגשים ומחכים לפגוש אתכם, לתרגל, לשמוח ולהנות ביחד. לחוות את הזרימה, הקלילות, היצירה המשותפת, ואת החכמה המרפאת של הצ’י קונג. להתראות, תמר ויוחאי“.

הקליקו כאן והקדימו להירשם, מספר המקומות מוגבל.
* קיום הסדנא מותנה במינימום של 10 משתתפים.