התקשרו 072-3922565 072-3922565
  • דף הבית
  • סדנאות
  • 04/05/19 סדנת צ’י קונג בנושא עמוד השדרה עם ד”ר צביקה שינברג

Wisdom Healing Qigong

סדנת צ'י קונג עם ד"ר צביקה שינברג
בנושא: עמוד השדרה והאלכימיה של הריפוי

מתי
שבת 04/05
איפה
מושב רשפון

סדנת עמוד שִׁדְרָה עם ד”ר צביקה שיינברג

סדנת צ’י קונג חכמת הריפוי

בסדנא עמוד השדרה והאלכימיה של הריפוי נתבונן דרך חיבור ופתיחה של עמוד השדרה, אל ליבו של תהליך הריפוי ונפגוש את האפשרות הקיימת בתוכנו להתמיר. נעשה זאת באמצעות הקשבה ותרגול של עמוד השדרה ומערכת העצבים העוברת דרכו. התמרה מהגס אל עבר העדין, מהמכווץ והדואב אל עבר הפתוח והמשוחרר. במהלך הסדנא נזמין את המודעות להרפות, להתרווח ולחזור הביתה אל הגוף. באמצעות תנועה והקשבה, נחווה את עצמנו יותר ויותר כ”גוף מרווח ופתוח של צ’י”. נחווה את האפשרות לשחרר החוצה ולנשום פנימה אנרגיית חיים עדינה, שיכולה לחדור לעומק, להתמיר ולרפא.

באמצעות תרגול מהסדרות “לעורר את החיוניות”, “LCUPCD”, “תנועת הזחל”, “לה צ’י”, ותרגולים נוספים:

[1] נתרגל את התנועתיות המגוונת של עמוד השדרה, 
[2] נעורר את החיוניות ממעמקי האגן אל עבר המוח, 
[3] נפגוש את תנועת ההתמרה לאורך עמוד השדרה ב-3 הדאן טיאנים,
[4] נפתח אל עבר היקום ונשאף בחזרה.

עלות והנחות

1. עלות הסדנא 250 ש”ח לאדם. הקדימו להירשם מספר המקומות מוגבל.
2. עד ה-28/04, מחיר השקה מיוחד (הרשמה מוקדמת) של 200 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח).
3. לאחר ה-28/04, 10% הנחה ל”בני משפחה”. למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון 040518 בעת ההרשמה בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.
4. מחיר מחבק למנויים של המרכז לתרגול יומי!! 150 ש”ח בלבד (במקום 250 ש”ח), למימוש ההנחה יש להזין קוד קופון מנויים בעמוד “סל הקניות” וללחוץ על כפתור “ממש קופון”.

How to deal more effectively with specific illnesses and challenges? …You can open the spinal cord but bring the life-energy into the organ that needs the healing, such as to the heart or to the kidneys. So the Mind connects the different body parts“. ~ Master Mingtong Gu

ההתמרה היא ליבו של תהליך הריפוי

מידע נוסף אודות הסדנא והמורה

תכנית הסדנא:

08:30-09:00  התכנסות וכבוד קל
09:00-13:00  תרגול והעמקה עם הפסקות קצרות

הסדנא מתאימה למתרגלים ותיקים המעוניינים להעמיק וגם למתרגלים מתחילים שרוצים לחשוב ולחוות מחוץ לקופסא.
ה
סדנא תתקיים ביום שבת ה-04/05/2019 בין השעות 08:30-13:00,
בבית העם, דרך הפרחים 14, מושב רשפון
.

*  מומלץ להביא מהבית כרית קטנה, שמיכה קלה, זוג גרביים נוסף, כריך או מזון אחר.
** יש חניה בשפע במגרש החניה ליד מסעדת לירי לאונג’ (רח’ הפרחים 12, רשפון).

והנה סולם מוצב ארצה וראשו מגיע השמימה – והנה מלאכי אלהים עולים ויורדים בו” ~ בראשית כ”ח 12

נפגוש ונחווה את עמוד השדרה כסולם המחבר ומאפשר תנועה חופשית בין שמים וארץ. במהלך הלמידה והתרגול, נוכל להבין ולחוות את מהותה העמוקה של תנועה זו לאורך עמוד השדרה, תנועה שהיא בעצם תנועה אלכימית של ריפוי וצמיחה.

את הסדנא ינחה ד”ר צביקה שינברג – רופא, מטפל ברפואה סינית ,מורה ומטפל בצי קונג – כרופא צעיר, פגש צביקה את הטאי צ’י והצ’י קונג, בעקבות פציעה לפני כ-30 שנה, ונעזר בהם רבות בתהליך השיקום האישי שלו. מאוחר יותר נחשף לרפואה, לאנרגטיקה הסינית ולצ’י קונג הרפואי והיה מחלוצי הרופאים שהחלו לשלב רפואה משלימה לתוך הממסד הרפואי, הקים וניהל את המרפאה לרפואה משלימה בבי”ח “בית לוינשטיין” ובהמשך לימד וניהל את המגמה לרפואה סינית במכללת “רידמן”. צביקה מלמד ומטפל ברפואה סינית, חוקר, מתרגל ומלמד צ’י קונג רפואי בקבוצות ובעבודה פרטנית. צביקה פגש את Wisdom Healing Qigong לפני ארבע שנים, מאז לומד ומעמיק בשיטה זו, ומלמד ומטפל באמצעותה.

אני מזמין אתכם, לסדנת ריפוי בה נעיר ונתעורר לתנועת החיים הרוחשת בתוכנו. באמצעות התרגול הייחודי של צי קונג חכמת הריפוי, נפגוש ונזהה את המנגנונים המנטליים שמונעים מאתנו לתת לחיוניות שבנו להתבטא ונפתח להשפעתה המחייה ומבריאה. לחצו כאן להרשמה“. — ד”ר צביקה שיינברגarray(0) { }